Niemiecka Bundesliga w zakładach bukmacherskich

We wtorek w lidze niemieckiej zostaną rozegrane cztery spotkania piłkarskie. Komu z kim przyjdzie się wtedy zmierzyć, i co na temat wszystkich tych pojedynków mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Wszystkie dzisiejsze pojedynki rozpoczną się o godzinie 20:00. Zdecydowanie najciekawiej z nich zapowiada się spotkanie: Wolfsburg – Borussia Dortmund. Będzie ono transmitowane na żywo w Eurosporcie 2. W obecnym sezonie Bundesligi zespół Wilków nie przegrał jeszcze ligowego spotkania. W dwóch ostatnich zanotował jednak tylko bezbramkowe remisy. Teraz w meczu z Borussią na pewno nie będzie faworytem bukmacherów do wygranej, ale jeśli zagra na swym optymalnym poziomie, z całą pewnością jest w stanie sprawić tutaj niespodziankę. Piłkarze Dortmundu natomiast upodobali sobie za to wynik 6:0. W takim stosunku pokonali zarówno Legię Warszawa w Lidze Mistrzów, jak i Darmstadt już w Bundeslidze. Może to jednak zadziałać paradoksalnie na ich niekorzyść. Jeśli tylko poczują się zbyt pewnie, Wolfsburg na pewno nie przepuści takiej okazji!

zwycięstwo Wolfsburga: 4,20______remis: 3,85______zwycięstwo Borussi Dortmund: 1,70

Ciekawie też zapowiada się rywalizacja Ingolstadt z Eintrachtem Frankfurt. W zespole gości nie przestaje zachwycać Alexander Meier. W trzech dotychczas rozegranych kolejkach ligowych, ten leciwy napastnik zdobył już dwie bramki. Na pewno zechce dołożyć coś jeszcze w rywalizacji z Ingolstadt. Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest zespół gospodarzy, ale jak tu myśleć o zwycięstwie, skoro nie wygrało się jeszcze meczu? Może więc będzie to dla Ingolstadt spotkanie na przełamanie? Drugi sezon jest zwykle dla beniaminków tym najgorszym. Ingolstadt zdaje się potwierdzać tę opinię. Czy w domowym meczu z Eintrachtem uda się w końcu odnieść pierwszą wygraną w nowej kampanii Bundesligi?

zwycięstwo Ingolstadt: 2,20______remis: 3,15______zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt: 3,25

Kapitanem Hoffenheim, które w kolejnym meczu zagra na wyjeździe z Darmstadt, jest nasz Eugen Polanski. Gościom przyznaje się więcej szans na triumf w tym meczu, tym bardziej, że Darmstadt zostało ostatnio rozgromione przez Borussię, o czym pisaliśmy już powyżej. W spotkaniach z udziałem Hoffeinheim pada zazwyczaj naprawdę sporo bramek. Wystarczy tylko spojrzeć na ich ostatnie wyniki: 2:2, i 4:4. Czy więc w meczu Darmstadt z Hoffeinheim znów padnie duża ilość bramek, i to z obu stron? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Jakie zdarzenia w tej rywalizacji zdecydowaliście się umieścić na swoich kuponach bukmacherskich na wtorek?

zwycięstwo Darmstadt: 3,35_________remis: 3,40_________zwycięstwo Hoffeinheim: 2,05

I jeszcze Freiburg, któremu przyjdzie rozegrać spotkanie z Hamburgiem. Do zespołu gospodarzy nie trafił ostatecznie nasz Sebastian Boenisch. Mimo wyraźnych braków w składzie, Freiburg nie prezentuje się aż tak źle. Jeśli jednak przegra dziś z Hamburgiem, może znaleźć się nawet w strefie spadkowej. Są w niej na radzie goście, ale nie jest to żadną nowością. Hamburg to stały bywalec dolnych stref Bundesligi, jednak zawsze w konsekwencji udaje mu się uniknąć spadku. Czy będzie tak również i tym razem? Goście są jeszcze bez zwycięstwa w tym sezonie ligowym. Ich konto bramkowe też prezentuje się kiepsko. Czy zdołają dziś przełamać tę kiepską passę?

zwycięstwo Freiburga: 2,25__________remis: 3,30__________zwycięstwo Hamburga: 3,05

Typujemy rezultaty spotkań w niemieckiej Bundeslidze wspólnie z Totolotkiem S.A.! Pełną ofertę bukmacherską naszego serwisu na wtorkowe mecze można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *