Niedzielne mecze eliminacji Pucharu Narodów Afryki w Totolotku!

W dzisiejszych spotkaniach eliminacji Pucharu Narodów Afryki czeka nas wiele ciekawych spotkań. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa te najbardziej interesujące, i przedstawić je w naszej zapowiedzi bukmacherskiej! Zapraszamy Was serdecznie do zapoznania się z powyższym artykułem!

Wszystkich dzisiejszych spotkań w Afryce zostanie rozegranych aż czternaście. To jednak trochę za dużo, by można było je zmieścić w jednym artykule. Dlatego wybraliśmy dla Państwa te, w których zagrają najsłynniejsze reprezentacje tego kontynentu. Przedstawiamy je poniżej, wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, i z kursami na poszczególne możliwe w nich rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W niedzielnych spotkaniach eliminacyjnych do Mistrzostw Afryki zmierzą się więc ze sobą:

Burkina Faso – Botswana (godzina 16:00)

zwycięstwo Burkina Faso: 1,35_________remis: 4,35_________zwycięstwo Botswany: 7,00

Tunezja – Liberia (19:30)

zwycięstwo Tunezji: 1,15_____________remis: 5,50_____________zwycięstwo Liberii: 17,00

Mali – Benin (19:30)

zwycięstwo Mali: 2,00______________remis: 3,15______________zwycięstwo Beninu: 3,45

Maroko – Wyspy Świętego Tomasza (21:00)

zwycięstwo Maroko: 1,01____remis: 12,25____zwycięstwo Wysp Świętego Tomasza: 26,00

Algieria – Lesoto (21:30)

zwycięstwo Algierii: 1,03____________remis: 11,25____________zwycięstwo Lesoto: 21,00

W ostatnich Pucharach Narodów Afryki Burkina Faso radziła sobie naprawdę dobrze. Teraz jednak może w ogóle z nim nie zagrać. Musi pokonać Botswana, i liczyć na korzystny rezultat w drugim meczu. Bezpośredni mecz o awans rozegra za to Tunezja. Kolejną fazę eliminacji daje jej nieprzegranie meczu z Liberią. Zwycięstwo gości, to właśnie im da awans. W dokładnie takiej samej sytuacji znajdują się Mali i Benin. Który zespół będzie potrafił wykorzystać szansę? Natomiast Maroko jest już pewne awansu, i musiałby się zdarzyć prawdziwy piłkarki cud, by przegrało u siebie z wyspami Świętego Tomasza, ale jak powszechnie wiadomo- piłka nożna, to z wszech miar cudowna gra. Czy jednak także i w tym przypadku? Jeśli natomiast chodzi o Algierię, ma ona szansę przebrnąć przez tę fazę eliminacji bez choćby jednej porażki. Czy uda się pokonać Lesoto, i zakończyć ją z szesnastoma punktami na koncie?

Typujemy mecze eliminacji Pucharu Narodów Afryki wspólnie z Totolotkiem! Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie niedziele mecze oczekuje już na Ciebie tutaj! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *