Niedziela z polską Ekstraklasą

Niedzielne spotkania w polskiej Ekstraklasie prezentują się naprawdę ciekawie. Będziemy mieli okazję emocjonować się występami zespołów aspirujących do reprezentowania polski w przyszłej edycji europejskich pucharów.

Niedzielne granie w LOTTO Ekstraklasie rozpoczynamy więc od meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok. Zespół z Kielc w tym sezonie w pierwszych połowach wszystkich meczów stracił już aż dziesięć bramek, najwięcej z pośród wszystkich drużyn Ekstraklasy. Czy piłkarze trenera Michała Probierza będą w stanie dołożyć kolejne do tego wyniku? Nie będzie to tak proste zadanie, wszakże Korona, jako jedna z trzech drużyn Ekstraklasy, nie przegrała jeszcze meczu na własnym boisku, a trzy ostatnie jej pojedynki rozgrywane w Kielcach, zakończyły się jej zwycięstwami. Czy zatem Kielczanom uda się pociągnąć tę dobrą passę, i zanotować czwartą wygraną z rzędu? Jaga całkiem dobrze poczyna sobie w delegacjach, więc spodziewamy się naprawdę dobrego meczu! Będzie go można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport. Jego początek o godzinie 15:30.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,90_____remis: 3,05_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,45

Teraz już Poznań, i mecz Lecha z Arką Gdynia. Na to spotkanie zapraszamy Państwa do głównego Canal+. Rozpocznie się ono o godzinie 18:00. Wydawało się już, że nowy trener Kolejorza- Nenad Bjelica, zdołał poukładać skutecznie zespół, i powrócił on w końcu na właściwe tory. Po pewnej wygranej w debiucie z Pogonią Szczecin, przytrafiła się jednak porażka z Lechią Gdańsk. Teraz przed Poznaniakami nieco łatwiejszy rywal. Beniaminek z Gdyni, to jedna z lepszych drużyn obecnego sezonu Ekstraklasy, ale jego bolączką są mecze wyjazdowe, w których doznał już trzech porażek, a i bilans bramkowy dotychczas z nich przywieziony (4:8), również nikogo nie rzuca na kolana. Na pewno większe szanse na wygraną ma więc tutaj Lech. Jeśli gospodarze zagrają na swoim optymalnym poziomie, są w stanie osiągnąć tutaj pewne i zdecydowane zwycięstwo. Czy właśnie taki scenariusz został przewidziany na niedzielną rywalizację Lecha Poznań z Arką Gdynia?

zwycięstwo Lecha Poznań: 1,75________remis: 3,40________zwycięstwo Arki Gdynia: 4,75

Typujemy niedzielne mecze piłkarskie w polskiej LOTTO Ekstraklasie wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *