Niedziela w najsilniejszych ligach Starego Kontynentu

Piłkarska niedziela w ligach europejskich, to jak zawsze- cały ogrom ciekawych meczów do typowania. Jak naszym zdaniem prezentują się te najciekawsze, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Rozpoczynamy więc meczem włoskiej Serie A: Genoa – Fiorentina. Jego początek zaplanowano na godzinę 15:00. Gra Fiołków wygląda na razie dość planowo, czyli przewidywalna porażka z Juventusem, oraz równie przewidywalne pokonanie Chievo Werona. Genui natomiast udało się zgromadzić sześć punktów, ale i przeciwników miała słabych, bo Crotone i Cagliari. Z takim mocnym zespołem jak Fiorentina, jeszcze w tym sezonie nie grała. Przyjdzie jej jednak rozegrać to spotkanie u siebie, a więc nie jest w nim bez szans. Bukmacherzy przewidują nawet, że to właśnie Geona ma minimalnie większe szanse na zakończenie tego meczu z trzema punktami. Goście także nie będą zamierzali próżnować, więc czeka nas na pewno dobre widowisko. A z jakim finałem? Może zatem remis będzie najwłaściwszym rezultatem, jaki trzeba będzie umieścić na swoim kuponie bukmacherskim?

zwycięstwo Genoi: 2,50____________remis: 3,15____________zwycięstwo Fiorentiny: 2,75

Teraz już angielska Premier League, i rywalizacja Swansea z Chelsea. The Blues są jedyną drużyną, obok Manchesteru City, która ma szansę na komplet punktów po czterech kolejkach. Wczoraj z tego wyścigu wykolegował się Manchester United. Przed piłkarzami trenera Antonio Conte jednak naprawdę trudne zadanie. Swansea w spotkaniach na własnym boisku jest przecież bardzo groźna nawet dla najlepszych. Niejednokrotnie pozbawiała punktów wspomniane już dwa Manchestery, czy właśnie Chelsea. W Premier League nie ma odpuszczania, więc niewykluczone, że gospodarze zakończą ten mecz nawet ze zwycięstwem. Nie są oczywiście faworytem bukmacherów, ale jeśli zagrają na swoim optymalnym poziomie, a do tego będą mieli nieco szczęścia, to naprawę wszystko będzie tutaj możliwe. Spotkanie Swansea z Chelsea będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport 2. Rozpocznie się ono o godzinie 17:00.

zwycięstwo Swansea: 4,95____________remis: 3,80____________zwycięstwo Chelsea: 1,65

I jeszcze francuska Ligue 1, w której Rennes zagra z Caen. Początek tego meczu również o godzinie 17:00. Nasz Kamil Grosicki wyleczył już kontuzję. W starciu z Caen Grosik powinien więc wyjść w pierwszym składzie. Wszyscy mamy w pamięci jego nieudany transfer do Burnley. Czy te niedawne wydarzenia wyzwolą w naszym reprezentancie dodatkową piłkarską złość, i spowodują, że pociągnie od Rennes do zwycięstwa? Pozwoliło by ono gospodarzom zrobić poważny przeskok w tabeli ligi francuskiej, i zrównać się punktami na przykład z PSG. W przypadku zwycięstwa gości, wskoczą oni na drugie miejsce. Ale to przecież zespołowi Rennes przyznaje się większe szanse na wygraną. Czy będzie potrafił wykorzystać tę szansę?

zwycięstwo Rennes: 2,00_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Caen: 3,80

Zapraszamy Was to typowania niedzielnych pojedynków piłkarskich wspólnie z Totolotkiem S.A.! Pełna oferta naszego serwisu jest dostępna dla Państwa. Znajdziecie ją już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *