Mecz Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów w zakładach bukmacherskich!

Ósmą kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy zakończy poniedziałkowa potyczka Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów. Jak ma się ten pojedynek, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

We wszystkich trzech spotkaniach obecnego sezonu, jakie zostały dotychczas rozegrane we Wrocławiu padł bezbramkowy remis. Taki rezultat nie urządza dziś jednak ani Śląska, a tym bardziej Ruchu. Jedni i drudzy zapowiadają za pośrednictwem mediów, że nie interesuje ich w tym meczu remis, i zagrają o zwycięstwo. A jeśli tak, to bliżej takiego wyniku będą z pewnością gospodarze. Podczas niedawno zamkniętego okienka transferowego Niebiescy stracili dwóch swoich liderów, w osobie Mariusza Stępińskiego, oraz Matusa Putnockyego, co znacząco osłabia ich siłę zarówno w ataku, jak i w obronie. Waldemar Fornalik na pewno ma duży zgryz, jak ich zastąpić. Śląsk natomiast zdołał utrzymać wszystkich swoich najlepszych zawodników. Do tego dochodzi jeszcze element zgrania. Nie da się ukryć, że to właśnie gospodarze są faworytami ekspertów bukmacherskich do zwycięstwa w tym spotkaniu. Czy zdołają wykorzystać szansę? Mecz Śląska z Ruchem będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie. Jego początek zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 1,85______remis: 3,30______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 4,40

Zapraszamy Państwa do wspólnego typowania spotkania Śląska Wrocław z Ruchem Chorzów! Ofertę bukmacherską Totolotka na wspomniany pojedynek można znaleźć już teraz tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *