I Liga w zakładach bukmacherskich

W polskiej Pierwszej Lidze czekają nas w piątek dwa pojedynki piłkarskie. Komu z kim przyjdzie się w nich zmierzyć, i czego ciekawego możemy się spodziewać w tej rywalizacji?

Wygląda na to, że GKS Katowice w końcu zaczął sobie radzić na miarę oczekiwań. Rozpocznie on swój pojedynek z Wisłą Puławy o godzinie 19:00. To jeszcze być może odrobinę przedwczesne opinie, ale obecnym sezonie Gieksa poniosła tylko jedną porażkę, i znajduje się w ścisłym czubie tabeli. Czy gospodarze zdobędą kolejne punkty z Wisłą Puławy, które przybliżą ich do tak bardzo wyczekiwanej przez wszystkich w Katowicach Ekstraklasy? Nie powinno być to aż tak bardzo trudnym zadaniem, zwłaszcza że Wisła już od czterech spotkań nie potrafi zwyciężyć. Zespół zdobywa naprawdę sporo bramek, ale w końcowym rozrachunku zawsze brak mu nieco szczęścia. To zupełnie inaczej niż GKS, który strzela mało goli, ale traci ich jeszcze mniej. Swe dobre miejsce w tabeli Pierwszej Ligi gospodarze zawdzięczają głównie mocnej defensywie. Czy po raz kolejny okaże się ona ich najmocniejszą stroną, i dzięki niej zdobędą komplet punktów?

zwycięstwo GKS Katowice: 1,75________remis: 3,45________zwycięstwo Wisły Puławy: 4,40

Teraz już jesteśmy przy meczu Chojniczanki Chojnice ze Stalą Mielec. Rozpocznie się on o godzinie 19:00. Drużyna Stali nie potrafiła zwyciężyć w ostatnich pięciu spotkaniach Pierwszej Ligi. Bardzo wątpliwe by udało się jej przełamać tę kiepską passę właśnie w dzisiejszy wieczór, gdyż zmierzy się wyjazdowym meczu, z naprawdę dobrze radzącą sobie w tym sezonie Chojniczanką. Nic nie jest oczywiście pewne, i być może to właśnie najodpowiedniejszy moment dla gości przezwyciężenie tej złej serii, i odniesienie zwycięstwa. Tylko czy zespół bez porażki w meczach na własnym stadionie może przegrać z drużyną, która w delegacjach zazwyczaj jest gromiona? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z meczu Chojniczanki ze Stalą zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na piątek?

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 1,55_____remis: 3,85_____zwycięstwo Stali Mielec: 5,25

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania Pierwszej Ligi. Tutaj czeka na Was pełna oferta na wszystkie weekendowe spotkania! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *