I liga polska w zakładach bukmacherskich

W piątek zostaną rozegrane pierwsze spotkania siódmej kolejki I ligi Polskiej. Komu z kim przyjdzie się w nich zmierzyć, i jak prezentują się poszczególne mecze, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Miedź Legnica dobrze rozpoczęła rozgrywki Pierwszej Ligi, bo od zwycięstwa, i to z Górnikiem Zabrze. Potem jednak przytrafił się im dołek formy, i trwa on aż do teraz. Na potwierdzenie tych słów niech posłuży pięć kolejnych spotkań Miedzi bez wygranej. I tylko sprzyjającemu losowi może zawdzięczać fakt, że nie zajmuje jeszcze miejsca w strefie spadkowej. Jeśli jednak nie uda się pokonać Chojniczanki Chojnice, właśnie tak w niedługim czasie może się to skończyć. Jak jednak wygrać z drużyną, która jedyna w rozgrywkach nie zaznała jeszcze smaku porażki? Gospodarze są oczywiście faworytem bukmacherów do wygranej, ale przecież byli nim także w poprzednich starciach, z Wigrami Suwałki, czy też MKS Kluczbork, i wszyscy doskonale mamy w pamięci jak to się skończyło. Z drugiej strony każda zła passa musi się przecież kiedyś skończyć. Czy w przypadku Miedzi będzie to miało miejsce właśnie dziś? Mecz w Legnicy rozpocznie się o godzinie 18:00.

zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,20____remis: 3,10____zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 3,25

Teraz już spotkanie sąsiadów z tabeli I ligi, czyli pojedynek Podbeskidzie Bielsko-Biała z GKS-em Katowice. Górale po sześciu kolejkach zajmują piątą pozycję w tabeli, Gieksa jest oczko niżej. Gospodarze mają też jeden mecz wygrany więcej, co w ich przypadku jest i tak dość wstydliwym wynikiem. Podbeskidzie miało zmiatać wszystkich kolejnych przeciwników, i dość szybko zapewnić sobie powrót do Ekstraklasy, tymczasem wygląda to co najmniej przeciętnie. Górale na zwycięstwo czekają już od dwóch kolejek, kiedy to doznali dwóch naprawdę niespodziewanych porażek. Czy mają więc dziś szansę na przełamanie? Początek meczu Podbeskidzia z GKS-em Katowice o godzinie 20:30. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,25_remis: 3,15_zwycięstwo GKS-u Katowice: 3,10

Typujemy rozgrywki Pierwszej Ligi polskiej wspólnie z Totolotkiem S.A.! Sprawdź naszą pełną ofertę kursową na wszystkie weekendowe mecze zaplecza Ekstraklasy Czeka już ona na Ciebie tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *