Grany piątek w polskiej Ekstraklasie

W piątek w polskiej LOTTO Ekstraklasie czekają nas dwa spotkania. Komu z kim przyjdzie się więc z sobą zmierzyć, i co na temat tych pojedynków sądzą eksperci Totolotka?

Rozpoczynamy tradycyjnie, bo jak zwykle od godziny 18:00. Zagrają wtedy Ruch Chorzów i Bruk-Bet Termalica Nieciecza. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2. Drużyna Niebieskich straciła w Ekstraklasie już aż piętnaście bramek. Więcej goli udało się stracić tylko ostatniej Wiśle Kraków. W piątkowy wieczór podejmą nieprzewidywalną ekipę Bruk-Bet-u, która po ostatniej kolejce na pewno nie będzie chciała zwalniać tempa. Zwykło się mówić, że drugi sezon jest dla beniaminka tym najtrudniejszym. Termalica zdaje się jednak nic nie robić z takich opinii. Na chwilę obecną zespół z Niecieczy zajmuje trzecie miejsce w lidze, mając tyle samo  punktów, co przewodząca tabeli Jagiellonia. Niemal pewnym jest, że to tak się nie skończy, ale póki tylko można, wypadało by nazbierać jak najwięcej oczek. Czy więc następne ligowe punkty zdołają wpaść do koszyczka trenera Czesława Michniewicza już w wyjazdowej potyczce z Ruchem?

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,50_remis: 3,15_zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: 2,75

Teraz już Canal+ Sport, i mecz: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok. Wypada odnotować, że w pięciu ostatnich spotkaniach, kiedy te drużyny mierzyłyby się ze sobą na poziomie Ekstraklasy, bramki padały po obu stronach. Więcej ich strzelała oczywiście Jegiellonia. Czy i tym razem będzie podobnie? To bardzo możliwe. Śląsk w dalszym ciągu co prawda jest tym zespołem, który stracił najmniejszą ilość bramek, ale sam strzela ich jeszcze mniej. Przez to kandydaci do gry w grupie mistrzowskiej, zajmują dopiero dziesiąte miejsce w lidze. Jaga natomiast jest liderem tabeli, i na pewno nie zamierza łatwo pozbywać się swojej pozycji. Czy zdoła ją utrzymać także i po końcu dziewiątej kolejki? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Śląsk Wrocław rozpocznie swoją rywalizację z Jagiellonią Białystok o godzinie 20:30.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,50____remis: 3,20____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,90

Typujemy rezultaty spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.. Kliknij w tym miejscu, czeka już tutaj na Ciebie nasza pełna oferta kursowa na wszystkie weekendowe mecze ligowe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *