Grany piątek w Ekstraklasie

Po przerwie na reprezentacje wracają rozgrywki polskiej LOTTO Ekstraklasy! Cieszycie się z tego powodu? Wiemy, że tak! Oto więc, jakie mecze zostaną rozegrane w piątek, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A..

I tak piątkowe granie w polskiej Ekstraklasie rozpoczynamy od pojedynku Cracovii z Lechią Gdańsk. Ostatnie dwa mecze ligowe Cracovia zremisowała jeden do jednego. Pasom przyjdzie zmierzyć się z Lechią Gdańsk, która dla odmiany w dwóch ostatnich pojedynkach w delegacji nie straciła ani jednej bramki. W jakiej formie pokażą się piłkarze obu drużyn po przerwie reprezentacyjnej? Przy zadyszce Legii, to właśnie Lechiści wymieniani są jako jeden z głównych faworytów w walce o Mistrzostwo Polski. Czy więc Milos Krasic, i jego koledzy z drużyny sprostają oczekiwaniom ekspertów, i wywiozą zwycięstwo z bardzo gorącego terenu w Krakowie? Lechia ma dodatkową motywację, gdyż będzie chciała sobie powetować ostatnią nieoczekiwaną porażkę z Termaliką. Na pojedynek Cracovii z Lechią zapraszamy Państwa do Eurosportu 2. Początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Cracovii: 2,55__________remis: 3,15__________zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,70

W sześciu ostatnich spotkaniach na własnym boisku Zagłębie Lubin straciło tylko jedną bramkę. Nie trzeba chyba dodawać, że żadnego z tych meczów nie przegrało Czy ta świetna forma utrzyma się, również po przerwie reprezentacyjnej? Nie będzie o to łatwo, Wisła Płock, z którą przyjdzie im się zmierzyć, wprowadziła do Ekstraklasy nieco świeżości, i bezczelnej gry bez respektu dla żadnego przeciwnika. Dość powiedzieć, że Płocczanie prowadzili już z Legią 2:0 (by ostatecznie jednak przegrać ten mecz w stosunku dwa do trzech, a wcześniej pokonała Lechię Gdańsk. Wygląda więc na to, że Nafciarzom gra się najlepiej właśnie z najsilniejszymi zespołami naszej ligi, a Miedziowi z całą pewnością do takich należą. To naprawdę interesujące spotkanie Zagłębia Lubin z Wisłą Płock rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,90________remis: 3,40________zwycięstwo Wisły Płock: 3,85

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy! Kliknij w tym miejscu, by sprawdzić naszą atrakcyjną ofertę na piątkowe mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *