Eliminacje Pucharu Narodów Afryki w zakładach bukmacherskich!

W sobotę czeka nas kolejna runda eliminacji Pucharu Narodów Afryki. Poniżej przedstawiamy Wam kilka tych najbardziej interesujących spotkań. Czy zdecydujesz się typować je razem z nami w Totolotku?

Rozpoczynamy więc od meczu Kamerunu z Gambią. Jego początek zaplanowano na godzinę 16:30. Nieposkromione Lwy zapewniły sobie już awans ze swojej grupy eliminacyjnej, także to spotkanie będzie się toczyć już tylko o przysłowiową pietruszkę. Czy gospodarze dadzą rady wykrzesać z siebie jeszcze odrobinę motywacji, pozwalającej na pokonanie najsłabszej w grupie  reprezentacji Gambii. W pierwszym meczu pomiędzy tymi reprezentacjami padł wynik jeden do zera dla Kamerunu. Liczymy co najmniej na powtórkę. Nie ma co się oszukiwać, gospodarze są o wiele mocniejszym zespołem. Tylko czy pewni już awansu z grupy, i syci, zechcą potwierdzić tę opinię na boisku?

zwycięstwo Kamerunu: 1,14___________remis: 6,00___________zwycięstwo Gambii: 14,25

Już o godzinie 17:30 rozpocznie się pojedynek: Ghana – Rwanda. Gospodarze tego meczu również mają już awans w kieszeni. Rwanda zajmuje co prawda drugie miejsce w grupie, ale sześć punktów, jakie dotychczas udało jej się zgromadzić, to ponad dwa razy mniej od Ghanijczyków, którzy mają na swym konacie już trzynaście oczek, i są niezagrożonym zespołem. Dzisiaj różnica ta może się zwiększyć o kolejne trzy oczka, i prawdę powiedziawszy- każdy inny wynik tego meczu niż pewna wygrana Ghany, będzie tu naprawdę wielką niespodzianką. Czy według naszych typerów, ma szansę taka się wydarzyć?

zwycięstwo Ghany: 1,40_____________remis: 3,90_____________zwycięstwo Rwandy: 7,25

Ciekawie zapowiada się również spotkanie reprezentacji Nigerii i Tanzanii. To naprawdę zatrważające, że tak dobra reprezentacja jak Nigeria, w obecnych eliminacjach pozostaje bez zwycięstwa, a szansę na awans pogrzebała już dawno. Tanzanii również nie udało się jeszcze wygrać, ale dla gospodarzy to absolutnie żadna nobilitacja. Nigeria dziś na pewno będzie chciała podreperować swój kiepski dobytek punktowy, i odnieść w końcu pierwsze zwycięstwo. Czy uda się jej ta sztuka? Początek meczu: Nigeria – Tanzania, o godzinie 18:00.

zwycięstwo Nigerii: 1,15____________remis: 6,00____________zwycięstwo Tanzanii: 14,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania kwalifikacji piłkarskiego Pucharu Narodów Afryki. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie dzisiejsze mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *