Eliminacje do Mistrzostw Świata w zakładach bukmacherskich!

Zapraszamy Państwa do typowania spotkań kwalifikacyjnych do rosyjskiego Mundialu w strefie europejskiej. O spotkaniu reprezentacji Polski z Kazachstanem piszemy w innym miejscu. A co jeszcze ciekawego czeka nas w niedzielę?

Dania i Armenia to starzy znajomi z ostatnich eliminacji do Mistrzostw Europy. Wówczas między tymi zespołami w Kopenhadze byliśmy świadkami wyniku 2:1. Tym razem Duńczycy również są zdecydowanymi faworytami serwisów bukmacherskich do osiągnięcia zwycięstwa. Czy wykorzystają szansę, i zainaugurują udanie nowe eliminacje? Przypomnijmy, że Dania i Armenia- są jednej grupie z Polską. Dla nas najlepiej by więc było, by w tym meczu padł rezultat remisowy. Jednak czy jeden Henrich Mychitarian wystarczy do dobrego bronienia się, jak i skutecznej gry w defensywie? To raczej bardzo wątpliwe. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia ze spotkania Danii z Armenią zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na niedzielę? Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport News.

zwycięstwo Danii: 1,30_____________remis: 4,60_____________zwycięstwo Armenii: 10,00

Również o godzinie 18:00 Słowacja zmierzy się z Anglią. Obie reprezentacje zagrały na EURO 2016, i to nawet w jednej grupie. Kiedy mierzyły się ze sobą, zremisowały ten mecz zero do zera. Obie też zdołały wyjść z tej grupy, i na tym koniec. O ile dla Słowacji to osiągnięcie na miarę możliwości, o tyle o spotkaniu Anglii z Islandią nikt już chyba nie chce pamiętać, a w każdym razie nikt z obozu reprezentacji Synów Albionu. Anglia zmieniła selekcjonera, i teraz to Sam Allardyce będzie odpowiedzialny za wyniki najważniejszej reprezentacji na Wyspach Brytyjskich. Czy jego piłkarze już od pierwszego meczu załapią o co mu chodzi, i zaczną cieszyć sympatyków swą grą? W eliminacjach do Mistrzostw Europy Anglicy zanotowali komplet zwycięstw. Czy w obecnych kwalifikacjach do Mundialu może podobnie? Na mecz Słowacji z Anglią zapraszamy Państwa do Polsatu Sport Extra.

zwycięstwo Słowacji: 4,05_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Anglii: 1,90

W kolejnym ciekawym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata Norwegia zagra z Niemcami. Pojedynek ten rozpocznie się już o godzinie 20:45.  Półfinał ostatniego EURO to dla naszych zachodnich sąsiadów, to może nie klęska, ale z całą pewnością rezultat dalece niesatysfakcjonujący. Joahim Loew został co prawda na stanowisku, ale jeśli Niemcy nie będą potrafili zwyciężać kolejnych spotkań, a do tego nie będą tego robić w porywającym stylu, to jego kadencja nie potrwa już długo. Reprezentacja Niemiec jest oczywiście zdecydowanym faworytem spotkania z Norwegią. Wydaje się, że nawet, jeśli przyszło by im zagrać w drugim składzie, nie powinni mieć większych problemów z rozprawieniem się z tym rywalem. Czy rzeczywiście tak będzie? Na starcie Norwegii z Niemcami zapraszamy Was do Polsatu Sport.

zwycięstwo Norwegii: 6,25___________remis: 4,15___________zwycięstwo Niemców: 1,50

Również o godzinie 20:45 Rumunia zmierzy się z Czarnogórą. To spotkanie będzie można z kolei zobaczyć w Polsacie Sport News. To następny pojedynek w polskiej grupie. O tyle ważny, że przeciwnicy będą już znać wyniki dwóch pozostałych spotkań. Ale kalkulacja jest tutaj raczej nieważna, i schodzi na drugi plan, gdyż dla jednych i dla drugich z całą pewnością będzie liczyło się tylko odniesienie zwycięstwa. Której drużynie bliżej do osiągnięcia takiego rezultatu? Na pewno Rumunii, która zagrała na ostatnim EURO,  bardzo pechowo nie wyszła z grupy, prezentując przy tym naprawdę dobrą piłkę. Czy równie udanie zaprezentuje się w dzisiejszym spotkaniu z Czarnogórą, i zdoła wywalczyć pierwsze zwycięstwo w nowych eliminacjach? Będziemy mieć okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Rumunii: 1,65__________remis: 3,40__________zwycięstwo Czarnogóry: 5,75

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji Mistrzostw Świata. Nasza pełna oferta na wszystkie dzisiejsze mecze strefy europejskiej czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *