Czwartkowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Świata w Azji, co typować?

Ciekawie zapowiadają się czwartkowe spotkania eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata rozgrywane w Azji. Czeka nas kilka naprawdę interesujących pojedynków. Wszystkie z nich można już teraz typować w serwisie Totolotka. Oto nasza bukmacherska zapowiedź nadchodzących wydarzeń!

Dziś czeka nas sześć spotkań, a więc jest z czego wybierać, tworząc swój kupon bukmacherski na czwartek. Wszystkie te pary prezentujemy Wam poniżej, oczywiście wraz z godziną rozpoczęcia każdego ze spotkań, oraz wartościami kursów, jakie można znaleźć na każde ewentualne rozstrzygniecie w tych pojedynkach. W czwartej w strefie azjatyckiej zagrają więc ze sobą:

Australia – Irak (godzina 12:30)

zwycięstwo Australii: 1,25_____________remis: 4,75_____________zwycięstwo Iraku: 9,75

Japonia – Zjednoczone Emiraty Arabskie (12:35)

zwycięstwo Japonii: 1,25__remis: 5,00__zwyciętwo Zjednoczonych Emiratów Arabskich: 9,50

Korea Południowa – Chiny (13:00)

zwycięstwo Korei Południowej: 1,35_________remis: 4,10_________zwycięstwo Chin: 9,50

Uzbekistan – Syria (17:00)

zwycięstwo Uzbekistanu: 1,40____________remis: 3,90____________zwycięstwo Syrii: 7,50

Iran – Katar (18:30)

zwycięstwo Iranu: 1,50______________remis: 3,70______________zwycięstwo Kataru: 6,25

Arabia Saudyjska – Tajlandia (19:30)

zwycięstwo Arabii Saudyjskiej: 1,25_______remis: 4,85_______zwycięstwo Tajlandii: 10,25

Zarówno Australia jak i Japonia są zdecydowanymi faworytami bukmacherów do zwycięstwa w swoich domowych meczach. Wydaje się, że słusznie, i nie powinny mieć większych problemów z pokonaniem niżej notowanych rywali. To ważne, gdyż są w tej samej grupie eliminacyjnej, i w kolejnych kolejkach zmierzą się ze sobą. Jeśli ktoś zaśpi już na starcie, to potem może mieć bardzo trudno dogonić przeciwników. Korea Południowa też jest zdecydowanym faworytem meczu z Chinami, ale goście nie są przecież tacy słabi. Również Iranowi przyznaje się więcej szans w spotkaniu z Katarem, ale przecież goście zaczynają powoli budować ekipę na Mistrzostwa Świata w 2022 roku u siebie, więc na pewno nie będą chłopcem do bicia. Czy takim będzie natomiast Syria w meczu z Uzbekistanem, a także Tajlandia z Arabią Saudyjską?

Typujemy wspólnie eliminacje Mistrzostw Świata strefy Azji! Pełna oferta Totolotka S.A. na każde dzisiejsze spotkanie czeka już na Was w tym miejscu! Sprawdź są sam już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *