Czwartek z futbolem reprezentacyjnym w Totolotku

W czwartek czekają nas kolejne spotkania towarzyskie reprezentacji narodowych. Komu z kim przyjdzie się wtedy z sobą zmierzyć, i co na temat tych poszczególnych spotkań mają nam eksperci Totolotka?

I tak ciekawie zapowiada się pojedynek dwóch największych rozczarowań eliminacji EURO 2016, a więc mecz Holandii i Grecji. Rozpocznie się on o godzinie 20:45. Zarówno jedni jak i drudzy prezentowali się ostatnio naprawdę słabo. Szansą dla Holandii jak i dla Grecji mają być teraz nowe eliminacje, tym razem Mistrzostw Świata. Czy będą potrafili ją wykorzystać, i awansują na Mundial w Rosji? Przekonamy się o tym za jakiś czas. Teraz czas, by skonfrontowali swe siły we wspólnym meczu towarzyskim. Holandia jest faworytem bukmacherów do wygranej. Czy właśnie tak będzie? A może wietrzycie niespodziankę, i zwycięstwo powędruje jednak do reprezentacji Hellady? Oranje grają zazwyczaj bardzo ofensywnie, starają się tworzyć widowiska, Grecy wręcz przeciwnie. To zespół, który opiera swoją grę głównie na obronie. Co więc wyniknie z takiej mieszanki?

zwycięstwo Holandii: 1,45_____________remis: 3,75_____________zwycięstwo Grecji: 7,00

Również o godzinie 20:45 czeka nas mecz: Belgia – Hiszpania. Belgowie na EURO 2016 zaprezentowali się dość korzystnie, ale jednak trochę poniżej oczekiwań, gdyż ulegli Walii w ćwierćfinale. Hiszpania natomiast wypadła jeszcze gorzej. Odpadła już w 1/8 w spotkaniu przeciwko Włochom. Jak zakończy się ich towarzyskie spotkanie? Furia La Roja ma nowego selekcjonera. Vicente del Bosque odszedł ze stanowiska po Mistrzostwach Europy, zastąpił go Julen Lopetegui. Czy nowy selekcjoner zanotuje udane otwarcie? Wydaje się, że na mecz z Belgią powołał wszystkich aktualnie najlepszych zawodników. Atutem Belgów będzie jednak własne boisko, a także to, że są znacznie bardziej zgrani od nowej reprezentacji Hiszpanii. Czy okaże się to decydującym czynnikiem, spowoduje, że Czerwone Diabły będą potrafiły zwyciężyć w tym meczu?

zwycięstwo Belgii: 2,70_____________remis: 3,10_____________zwycięstwo Hiszpanii: 2,70

Teraz już pojedynek zwycięzcy ostatnich Mistrzostw Europy- reprezentacji Portugalii. Ich przeciwnikiem będzie jedna z najgorszych drużyn Europy- Gibraltar. W szeregach Portugalczyków nie będzie mógł jeszcze wystąpić ciągle kontuzjowany Cristiano Ronaldo, ale czy będzie to problemem dla jego reprezentacji? Wydaje się, że Portugalia powinna rozbić dziś Gibraltar w proch i w pył. Przedmeczowe kursy zdają się to tylko potwierdzać. Zaufacie im? Mecz Portugalii z Gibraltarem rozpocznie się także o godzinie 20:45.

zwycięstwo Portugalii: 1,01_________remis: 13,00_________zwycięstwo Gibraltaru: 39,00

Ostatnie spotkanie, to z całą pewnością hit dnia. Zmierzą się z nim Włochy i Francja. Początek tego niewątpliwie ekscytującego meczu zaplanowano na godzinę 21:00. Wicemistrzowie Europy zagrają z reprezentacją, która odpadła z EURO w ćwierćfinale po rzutach karnych z reprezentacją Niemiec. Didier Deschamps został na stanowisku trenera Trójkolorowych, ale teraz na pewno nie będzie mu łatwo. Francja nie ma wyboru, musi awansować na Mundial w Rosji, i zajść tam wysoko. Natomiast we Włoszech czas na zmiany, ale to było wiadomo jeszcze przed EURO 2016. Za sterami reprezentacji zasiadł teraz Giampiero Ventura. Jak szkoleniowiec ten poradzi sobie w swoim debiucie? Trzeba przyznać, że przeciwnika ma z najwyższej półki, i trudno będzie mu uzyskać dobry rezultat, ale jest to oczywiście jak najbardziej realny scenariusz.

zwycięstwo Włochów: 2,80____________remis: 2,90____________zwycięstwo Francji: 2,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania meczów piłkarskich reprezentacji narodowych. Nasza pełna oferta na czwartek czeka na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *