Wtorkowe mecze towarzyskie, co typować?

We wtorek boiskach piłkarskich całego świata odbędą się liczne spotkania towarzyskie. Jak prezentują się najciekawsze z nich, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Ciekawie zapowiada się więc spotkanie Chemnitzer z Borussi Moenchengladbach, ale to głównie przez atrakcyjność przedstawiciela Bundesligi. Tego samego nie można powiedzieć na pewno z Chemnitzer. To drużyna z trzeciej klasy rozgrywkowej w Niemczech. W poprzednim sezonie zajęła szóste miejsce w tej lidze, ale zawdzięcza to głównie imponującemu finiszowi, podczas którego w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyła aż dwanaście punktów. Jeśli by nie to, zakończyła by rozgrywki gdzieś w rejonach dolnej połówki tabeli. Wydaje się, że więc Źrebaki z Moenchengladbach nie powinny mieć większych problemów z pokonaniem tego rywala. Czy właśnie tak będzie? Początek meczu Chemnitzer FC Borussią Moenchengladbach o godzinie 19:30

zwycięstwo Chemnitzer FC: 5,75_remis: 4,40_zwycięstwo Borussi Moenchengladbach: 1,40

Czy bez Kamila Glika istnieje życie w bordowej części Turynu? Dotychczasowe sparingi, jakie rozegrało Torino, zdają się sugerować, że jak najbardziej tak. Wyniki, w których udało się strzelić rywalom ponad dziesięć bramek (dwa takie mecze) są do tej pory naprawdę imponujące. Czy z Ingolstadt również pójdzie im tak łatwo i przyjemnie? Niemcy na pewno nie będą chcieli odpuścić, tym bardziej, że z kolei ich dotychczasowe wyniki uzyskiwane w meczach towarzyskich wyglądają dość kiepsko. Dziś na pewno będą chcieli poprawić ten bilans. Czy im się to uda? Przekonamy się o tym już niebawem! Ingolstadt rozpocznie pojedynek z Torino o godzinie 18:30

zwycięstwo Ingolstadt: 2,95__________remis: 3,30__________zwyycięstwo FC Torino: 2,15

Teraz już godzina 21:00, i rywalizacja Granady z Sevillą. Obydwie drużyny osłabiły się przed sezonem, i to naprawdę znacznie. Uwaga ta dotyczy przede wszystkim Sevilli, która jak dotąd poczyniła dwa spore transfery, ale ciężko wyrokować czy Ganso i Franco Vazquez będą potrafili zrównoważyć stratę Grzegorza Krychowiaka i Kevina Gameiro. Wydaje się co najmniej wątpliwe. Czy więc przebudowana drużyna Sevilli poradzi sobie dzisiaj z zespołem Granady? Goście do tej pory czynili transfery bezgotówkowe. To jeden ze słabszych zespołów hiszpańskiej Primera Division, również jeśli chodzi o aspekt finansowy. Granada potrafi jednak od czasu do czasu zaskoczyć, i urwać punkty faworyzowanym przeciwnikom. Czy będzie tak również i dziś w meczu z Sevillą?

zwycięstwo Granady: 3,15_____________remis: 3,30_____________zwycięstwo Sevilli: 2,05

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania spotkań towarzyskich. Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *