Wtorkowe mecze IV rundy Ligi Mistrzów w zakładach bukmacherskich

Wtorkowy wieczór piłkarski prezentuje się naprawdę ciekawie. Szanse na wejście do piłkarskiego raju, jakim jest Liga Mistrzów, oprócz Legii Warszawa, będzie miało jeszcze osiem zespołów. Uda się to dokładnie połowie z nich!

Najciekawiej ze wszystkich wtorkowych spotkań, zapowiada się mecz rewanżowy AS Romy z FC Porto. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się remisem jeden do jednego, tak więc zarówno jedni i drudzy zachwali realne szanse na awans do Ligi Mistrzów. Więcej tych szans przyznaje się oczywiście Romie. W spotkaniu tym nie zabraknie polskiego akcentu, i do nawet podwójnego, gdyż arbitrem tego meczu będzie nasz Szymon Marciniak. Drugim polskim akcentem jest oczywiście nasz Wojtek Szczęsny w bramce zespołu z Wiecznego Miasta. Na mecz Romy z Porto zapraszamy Państwa do Canal+ Sport.

zwycięstwo AS Romy: 1,70___________remis: 3,65___________zwycięstwo FC Porto: 4,65

Natomiast już na kanale N-Sport+ czeka nas rywalizacja Hapoelu Beer Sheva z Celtikiem. Czy Izraelici są w stanie się podnieść po ostrej strzelaninie w Szkocji, i porażce dwa do pięciu? Nie będzie to łatwym zadaniem, ale dopóki piłka w grze… W historii piłki nożnej byliśmy już świadkami nie takich powrotów, tym bardziej, jeśli mamy do czynienia z europejskimi pucharami! Czy teraz również tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Hapoel to przecież nie aż tak słaba drużyna, a Celtic z całą pewnością jest do ogrania. Jeśli nie aż tak dużą ilością bramek, uprawniającą do awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów, to może chociaż powalczenia o jakiekolwiek zwycięstwo?

zwycięstwo Hapoelu Beer Sheva: 2,25_______remis: 3,40_______zwycięstwo Celtiku: 2,90

Tydzień temu Monaco dość nieoczekiwanie zdołało pokonać na wyjeździe Villarreal. Drużyna naszego Kamila Glika wygrała 2:1, czym ustawiła się w naprawdę znakomitej sytuacji przed rewanżem na własnym boisku. Gospodarze oduczyli się trochę grać w defensywie, ale to nic dziwnego, gdyż ta formacja została w ostatnim czasie nieco przebudowana, i nie gra jeszcze na maksimum swych możliwości. To jednak ważne, gdyż wydaje się, że akurat tym przypadku droga do fazy grupowej Champions League będzie wiodła głównie przez skuteczność gry w obronie. Żółte Łodzie Podwodne są nieco mocniejsze od zespołu gospodarzy, jeśli chodzi o atak, ale Monaco awans daje nawet porażka zero do jednego, której  jednak na pewno nikt nie bierze pod uwagę. Rywalizację Monaco z Villarrealem będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport 2.

zwycięstwo Monaco: 2,40___________remis: 3,20___________zwycięstwo Villarrealu: 2,85

Czy Ludogorec może się już czuć uczestnikiem fazy grupowej Champions League? Piłkarze Victorii Pilzno na pewno zrobią wszystko, by spróbować odrobić dwie bramki z pierwszego meczu, i żeby to jednak oni się tam znaleźli. Nie będzie to łatwe zadanie, ale jest ono jak najbardziej do zrealizowania. Jedno jest pewne! Czeka nas tutaj naprawdę bardzo ofensywny mecz, w którym- mamy nadzieję- bramki będą padały jak na zawołanie! Jakie zdarzenia ze spotkania Vicorii Pilzno z Ludogorcem zdecydowaliście się uwzględnić na swoim kuponie bukmacherskim na wtorek?

zwycięstwo Victorii Pilzno: 2,05_________remis: 3,25_________zwycięstwo Ludogorca: 3,55

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów! Sprawdź naszą aktualną ofertę na wtorek! Czeka ona już tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *