Typujemy wtorkowe spotkania towarzyskie reprezentacji wspólnie z Totolotkiem!

Najbliższe dni w światowej piłce nożnej będą poświęcone futbolowi w wydaniu reprezentacyjnym. Zaczynamy od meczów towarzyskich. Komu z kim przyjdzie się więc zmierzyć we wtorek, i co na temat tych pojedynków będą nam mieli do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Dziś czekają nas mecze reprezentacji, które nie są aż tak bardzo medialne. Nie znaczy to jednak, że nie warto uwzględnić zdarzeń w tych spotkań na swoich kuponach bukmacherskich. Wręcz przeciwnie! Rozpoczynamy więc od meczu Ugandy z Kenią. Zostanie on rozegrany o godzinie 15:00. Kenia nie ma już szans na zakwalifikowanie się do głównego turnieju o Puchar Narodów Afryki. Swoje szanse pogrzebała już dawno. Zupełnie inaczej niż Uganda, która przed ostatnią kolejką przewodzi swojej grupie, mając tyle samo punktów co Burkina Faso, ale  wyprzedza ją lepszą różnicą bramek. Czy skuteczność w eliminacjach PNA okaże się kluczową sprawą, i przełoży się na to, że Uganda zdoła pokonać Kenię? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem!

zwycięstwo Ugandy: 1,70_____________remis: 3,40_____________zwycięstwo Kenii: 4,40

Już od dawna nie było takiego meczu, w którym Kazachstan byłby zdecydowanym faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa. Nie może być jednak inaczej, kiedy naprzeciwko Kazachów staje reprezentacja Kyrgyzstanu. Kraje te graniczą ze sobą. Przypomnijmy, że Polska swoje pierwsze spotkanie w eliminacjach Mistrzostw Świata rozegra właśnie z Kazachstanem. Warto więc zainteresować się, w jakiej formie są nasi przywal. Można powiedzieć, że Kyrgyzstan i Kazachestan to dwaj historyczni rywale. Pierwszy swój mecz w historii Kyrgyzstan rozegrał właśnie z Kazachstanem. Działo się to w roku 1992, i padł wtedy rezultat jeden do jednego. A jak będzie dzisiaj? Początek meczu Kyrgyzstanu z Kazachstanem o godzinie 16:00.

zwycięstwo Kyrgyzstanu: 8,25________remis: 3,70________zwycięstwo Kazachstanu: 1,40

Najciekawiej zapowiada się za to wieczorne spotkanie Egiptu z Republiką Gwinei. Jego początek zaplanowano na godzinę 20:30. Faraonowie mają już pewny awans na Puchar Narodów Afryki. Reprezentacja Egiptu chciała by jednak czegoś więcej, w końcu zaistnieć w Mistrzostwach Świata. To możliwe, gdyż od kilkunastu las posiada naprawdę niezłą kadrę, na czele z Mohamedem Salahem, ale zawsze czegoś jej brakowało. Tym razem ma być inaczej, a rzeczone Mistrzostwa Afryki mają być tylko poligonem doświadczalnym. Poligonem doświadczalnym ma być też dzisiejszy mecz z Republiką Gwinei. Czy przeciwnicy zostaną łatwo pokonani?  Wszyscy w Egipcie mają taką nadzieję. A Wy? Jakie zdarzenia ze spotkania Egiptu z Republiką Gwinei zdecydowaliście się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na wtorek?

zwycięstwo Egiptu: 1,40_________remis: 4,10_________zwycięstwo Republiki Gwinei: 6,75

Typujemy wtorkowe mecze towarzyskie reprezentacji narodowych wspólnie z Totolotkiem S.A.. Naszą pełną ofertę na omawiane przez nas spotkania można znaleźć już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *