Typujemy środowe mecze Pucharu Polski!

Dzisiaj w Pucharze Polski kolejne mecze fazy 1/16. Czeka nas jeden prawdziwy szlagier, ale i pozostałe spotkania zapowiadają się naprawdę interesująco. Komu z kim przyjdzie się więc dzisiaj zmierzyć, i jak prezentują się te wszystkie pojedynki, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Pisząc o szlagierze, mieliśmy na myśli oczywiście stracie Górnika Zabrze z Legią Warszawa. A jakie jeszcze inne mecze nas czekają. Prezentujemy je wszystkie poniżej, oczywiście jak zawsze wraz z dokładną godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz wartościami liczbowymi kursów, jakie można znaleźć w naszym serwisie. Dzisiejszego dnia w Pucharze Polski spotkają się więc ze sobą:

GKS Jastrzębie – Radomiak Radom (godzina 17:00)

zwycięstwo GKS-u Jastrzębie: 3,40____remis: 3,40____zwycięstwo Radomiaka Radom: 1,90

KKS Kalisz – Pogoń Szczecin (17:00)

zwycięstwo KKS Kalisz: 5,75________remis: 3,80________zwycięstwo Pogoni Szczecin: 1,55

Sandecja Nowy Sącz – Śląsk Wrocław (17:30)

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 3,15____remis: 3,20____zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,20

Bytovia Bytów – Zagłębie Lubin (19:00)

zwycięstwo Bytovii Bytów: 3,85_______remis: 3,45_______zwycięstwo Zagłębia Lubin: 1,85

Chojniczanka Chojnice – Stal Mielec (20:00)

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 1,95_____remis: 3,25_____zwycięstwo Stali Mielec: 3,65

Górnik Zabrze – Legia Warszawa (20:30)

zwycięstwo Górnika Zabrze: 4,35______remis: 3,55______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,75

Czy Zabrzanie mają szansę na sprawienie dużej niespodzianki, i wyeliminują z Pucharu Polski warszawską Legię? Ten mecz będzie można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport. Również na antenie tego programu transmisja z meczu Sandecji Nowy Sącz ze Śląskiem Wrocław. Goście naprawdę dobrze zainaugurowali rozgrywki LOTTO Ekstraklasy, w której w czterech kolejkach nie stracili jeszcze bramki. Czy swoją dobrą dyspozycję potwierdzą również i w Pucharze Polski? Zdecydowanych faworytów mamy też w rywalizacjach KKS Kalisz z Pogonią Szczecin, a także Bytovii Bytów z Zagłębiem Lubin. Czy aby jednak na pewno? Natomiast w starciu GKS-u Jastrzębie z Radomiakiem Radom, oraz Chojniczanki Chojnice ze Stalą Mielec trudno o wskazanie takich. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia z tych spotkań zdecydowali się uwzględnić na swych kuponach bukmacherskich na środę?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań fazy 1/16 piłkarskiego Pucharu Polski! Nasza pełna oferta kursowa na wspomniane rozgrywki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *