Typujemy środowe mecze eliminacji Ligi Mistrzów!

Środa z eliminacjami do Ligi Mistrzów zapowiada się naprawdę ciekawie. W pierwszych spotkaniach przed tygodniem padło klika zaskakujących rezultatów. Czy podobnych możemy oczekiwać i dziś w starciach rewanżowych?

Rozpoczynamy od przedstawiania meczu Steauy Bukareszt ze Spartą Praga. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem jeden do jednego. Dzięki tej wyjazdowej zaliczce, to właśnie piłkarze z Bukaresztu są faworytem serwisów bukmacherskich do awansu, oraz daje się im nieznacznie więcej szans na samą wygraną w tym meczu. Nic w tym dziwnego, gdyż obie drużyny prezentują naprawdę bardzo zbliżony poziom klasy piłkarskiej. Czego możemy się spodziewać po starciu w Bukareszcie? Może dogrywki, lub też zutów karnych? Spotkanie Steauy Bukareszt ze Spartą Praga rozpocznie się o godzinie 19:45.

zwycięstwo Steauy Bukareszt: 2,60______remis: 3,10______zwycięstwo Sparty Praga: 2,70

Teraz już godzina 20:15, i mecz Young Boys z Szachtarem Donieck. W weekend gospodarze przegrali swoje spotkanie ligowe z Lugano, czym dali jednoznaczną wiadomość, że najważniejsza rywalizacja dla nich to właśnie ta z Szachtarem. Będzie to jednak jeszcze trudniejsze zadanie, gdyż pierwszy mecz na Ukrainie, Young Boys przegrali zero do dwóch, i teraz już strata jednej bramki spowoduje, że marzenia o awansie do kolejnej rundy pozostaną tylko właśnie marzeniami. Szachtar Donieck to stały uczestnik europejskich pucharów. I zwykle wcale nie jest w nim tylko i wyłącznie asystentem i dostarczycielem punktów. Bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo w tym pojedynku dają oczywiście gościom, ale ambitne Yoyng Boys na pewno nie zrezygnuje z walki o awans. Jeśli będzie sprzyjało im szczęście, to niespodzianka nie jest tu wykluczona.

zwycięstwo Young Boys: 3,60______remis: 3,70______zwycięstwo Szachtara Donieck: 1,90

Kolejnym ciekawym meczem jest pojedynek greckiego PAOK-u Saloniki z holenderskim Ajaxem Amsterdam. Rozpocznie się on o godzinie 20:30. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem jeden do jednego. Przypomnijmy, że Ajax będzie musiał sobie radzić w tym spotkaniu bez Arkadiusza Milika. Który został sprzedany do Napoli. Czy wobec znacznego ubytku w sile rażenia gości, oraz faktowi, że PAOK na nieznaczną zaliczkę, w postaci bramkowego remisu, możemy oczekiwać, że Grecy wykorzystają szansę, i to właśnie oni zameldują się  w czwartej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów?

zwycięstwo PAOK-u Saloniki: 2,55_____remis: 3,15_____zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 2,70

Ciekawie zapowiada się też chyba najsilniejsza para, jaka rywalizuje z sobą o czwartą rundę kwalifikacji do Champions League: AS Monaco – Fenerbahce. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 20:45. Tydzień temu w Turcji padł rezultat 2:1 dla Fenerbahce. Spotkanie to było toczone w naprawdę dużym tempie, raczej niespotykanym w tej fazie eliminacji Ligi Mistrzów, ale nie ma co się dziwić. To przecież dwie naprawdę uznane marki na europejskiej arenie piłki nożnej. W rewanżu pomiędzy tymi zespołami ma być jeszcze bardziej gorąco i emocjonująco. Nie może być jednak inaczej, to przecież być albo nie być dla tych dwóch klubów w najbardziej prestiżowych rozgrywkach! A więc AS Monaco czy Fenerbahce? Który z tych dwóch zespołów zamelduje się w decydującej fazie Champions League?

zwycięstwo AS Monaco: 1,80_________remis: 3,40_________zwycięstwo Fenerbahce: 4,20

Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania środowych spotkań eliminacji Ligi Mistrzów. Pełna oferta czeka już w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *