Typujemy sobotnie mecze polskiej Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej LOTTO Ekstraklasie czekają nas trzy mecze piłkarskie. Komu z kim przyjdzie się w nich zmierzyć, i co o każdym z nich będą nam mieli do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Śląsk Wrocław przegrał tylko jeden z piętnastu swoich ostatnich meczów w Ekstraklasie. Ktoś może powiedzieć, że to dlatego, że kiedy trener Mariusz Rumak prowadził zespół w grupie spadkowej, a więc ze słabszymi drużynami, ale wszyscy dobrze wiemy, jak zacięta walka była na dole. W nowym sezonie Ekstraklasy Śląsk także nie doznał porażki. Teraz jednak przed nim bardzo trudne zadanie, Arka na własnym boisku do tej pory prezentuje stuprocentową skuteczność. Obie drużyny mają tyle samo punktów po czterech kolejkach, ale to chyba jedyne co ich łączy. Wystarczy spojrzeć chociażby na ich bilans bramkowy: Arka 7-6, Śląsk 2:0. Defensywę Wrocławian naprawdę ciężko sforsować. Czy uda się to dziś Arce? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania: Arka Gdynia – Śląsk Wrocław, zaplanowano na godzinę 15:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Arki Gdynia: 2,30_______remis: 3,15_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,20

Również w Canal+ Sport będzie można zobaczyć rywalizację Górnika Łęczna z Legią Warszawa. Wygląda na to, że Legioniści, którzy walczą również w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów, nie do końca potrafią pogodzić grę z występami na krajowych boiskach. Wystarczy  wspomnieć tylko bezbramkowy remis z Piastem Gliwice, a także porażka w Pucharze Polski z Górnikiem Zabrze. Teraz przed nimi kolejny Górnik, ten z Łęcznej. To jedyna drużyna w lidze bez zdobytego gola w pierwszej połowie. Czy sobotni mecz będzie tym, w którym Wojskowi podbudują swoje morale przed dwumeczem z Dundalk o fazę grupową elitarnej Champions League?. Początek meczu Górnika Łęczna z Legią Warszawa zaplanowano na godzinę 18:00.

zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,90______remis: 3,40______zwycięstwo Legii Warszawa: 1,95

A teraz już Szczecin i rywalizacja Pogoni z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Rozpocznie się ona o godzinie 20:30. Również i ten mecz będziemy mogli zobaczyć w Canal+ Sport. Kto by pomyślał, że Portowcy o pierwsze swoje ekstraklasowe zwycięstwo będą musieli czekać aż do piątej kolejki? I wcale nie jest powiedziane, że na sto procent dzisiaj zdoła je dziś osiągnąć. Bruk-Bet to jedna z lepszych  drużyn, przynajmniej na starcie nowego sezonu ligowego. Termalica  gra z polotem, bez większego respektu dla rywali. W tej chwili to jeden z najradośniej grających zespołów. Na ich grę patrzy się po prostu z przyjemnością. Czy również i tak będzie w starciu z Pogonią Szczecin, i możemy się spodziewać niespodzianki, za jaką mimo wszystko został by uznany fakt zdobycia jakichś punktów przez drużynę gości?

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,15_remis:3,20_zwycięstwo Bruk-Bet Termaliki Nieciecza: 3,45

Typujemy rezultaty spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta na wszystkie mecze w ramach piątej kolejki czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *