Typujemy mecz: Ruch Chorzów – Wisła Płock!

Czwartą kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy kończy poniedziałkowy mecz Ruchu Chorzów z Wisłą Płock. Co do powiedzenia o tym pojedynku mają nam eksperci bukmacherscy Totolotka S.A.?

Poniedziałkowe spotkanie z Ruchem Chorzów, to szansa dla Wisły z Płocka na zdobycie co najmniej jednego punktu, a może nawet trzech. W zespole z ulicy Cichej nie dzieje się ostatnio najlepiej. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika przegrali siedem z ośmiu ostatnich spotkań w Ekstraklasie. Nic więc dziwnego, że to właśnie Wisła Płock jest faworytem (co prawda nieznacznym, ale jednak) serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w tym spotkaniu. Czy naprawdę bardzo dobrze spisujący się od początku sezonu nowy nabytek Nafciarzy- Dominik Furman, poprowadzi swoją drużynę do wygranej? Przy odrobinie zaangażowania to naprawdę realny scenariusz. Goście prezentują bardzo solidny futbol. Nie jest powiedziane, że muszą zapunktować dziś w Chorzowie, ale są ku temu naprawdę spore szanse. Spotkanie Ruchu Chorzów z Wisłą Płock rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane na żywo w Eurosporcie.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,75________remis: 3,15________zwycięstwo Wisły Płock: 2,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy. Nasza pełna oferta na mecz Ruchu z Wisłą Płock czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *