Typujemy mecz: Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław!

Trzecią kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy zakończy poniedziałkowe spotkanie Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław. Jak prezentuje się ten pojedynek, jeżeli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Spotkanie Pogoni ze Śląskiem rozpocznie się w poniedziałek, o godzinie 18:00. Będzie ono transmitowane na żywo w Eurosporcie 2. Obie drużyny w pierwszych dwóch spotkaniach Ekstraklasy nie zaznały jeszcze zwycięstwa. Nie jest więc dobrze, tym bardziej, że Śląskowi nie udało się jeszcze strzelić nawet bramki, ale z drugiej strony Lech Poznań ma tylko punkt, i także jest bez bramki. Postawa Portowców wygląda nieco lepie, przynamniej pod kątem zdobyczy bramkowej, ale także nie udało im się jeszcze odnieść zwycięstwa. Czy atut własnego boiska wystarczy aby przełamać tę kiepską passę, i trzy punkty zostaną dzisiaj w Szczecinie? Nie będzie o to łatwo, solidny przecież Śląsk ma dokładnie takie same plany odnośnie wygranej. Tylko, że najpierw trzeba zacząć zdobywać bramki! Czy stanie się to dzisiaj? Trener Wrocławian jest przekonany, że właśnie tak będzie! A więc Pogoń Szczecin czy Śląsk Wrocław? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Zapraszamy Was do wspólnego typowania tego spotkania!

zwycięstwo Pogoni Szczecin: 2,25______remis: 3,15______zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,20

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do typowania rezultatów spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę na mecz Pogoni ze Śląskiem!

Komentarzy (2)

  1. Dariusz

    Pogoń – Śląsk typ powyżej 1,5 kurs 1,36

    W końcu musimy zobaczyć bramki w meczu Śląska. Na dodatek wraca Mervo. Ciężko przewidzieć kto wygra, ale przynajmniej dwa gole powinny paść.

  2. Rafał

    Pogoń- Śląsk typ X kurs 3,05 .Dwa ostatnie mecze w Ekstraklasie pomiędzy tymi drużynami zakończyły się remisami. Jeśli Pogoń będzie grała podobnie jak w poprzednim sezonie to dzisiaj remis jest bardzo prawdopodobny. Śląsk dwa pierwsze mecze w lidze zremisował. Mój typ na ten mecz to remis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *