Typujemy mecz: Legia Warszawa – Dundalk!

We wtorkowy wieczór czeka nas najważniejszy mecz polskiej klubowej piłki nożnej od co najmniej dwudziestu lat. Czego możemy spodziewać się po spotkaniu Legii Warszawa z Dundalk, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Przed Legionistami już ostatni krok do upragnionej przez nich fazy grupowej Champions League. Pierwszy mecz w Irlandii udało nam się wygrać w stosunku dwa do zera. Jak pokaże się ekipa trenera Besnika Hasiego w meczu rewanżowym na Łazienkowskiej? Czy dwubramkowa zaliczka wystarczy do awansu? Wynik pierwszego spotkania na pewno stawia Legię Warszawa w roli faworyta. Zresztą mówiło się tak już przed rozpoczęciem tego dwumeczu. Problem jednak w tym, że forma Legionistów ostatnio- delikatnie mówiąc- nie zachwyca. W LOTTO Ekstraklasie nie potrafią zwyciężyć już od trzech spotkań, a dwa ostatnie zakończyły się wstydliwymi porażkami z Arką Gdynia oraz z Górnikiem Łęczna. Do tego dochodzi jeszcze fatalna atmosfera wewnątrz klubu. Było by naprawdę okropnie, gdyby coś tak wielkiego miało nam umknąć przez to, że pracownicy klubu nie potrafią się z sobą dogadać… Niezależnie od wyniku rewanżu z Dundalk, w Legii na pewno dojdzie do pewnych zmian personalnych. Ale nad tym będziemy zastanawiać się po- miejmy nadzieję- wygranym wtorkowym meczu! Pojedynek Legii Warszawa z Dundalk rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie go można zobaczyć na żywo w głównym Canal+, a także w TVP 2.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,35_________remis: 4,45_________zwycięstwo Dundalk: 8,00

Typujemy wtorkowe spotkanie Legii Warszawa z Dundalk wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na ten pojedynek czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *