Typujemy mecz: Korona Kielce – Wisła Kraków

W spotkaniu kończącym szóstą kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy, Korona Kielce zmierzy się z Wisłą Kraków. Czego ciekawego możemy się spodziewać w tym pojedynku, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

W ostatnich trzech kolejkach ligowych z udziałem Korony Kielce i Wisły Kraków padło dwanaście bramek. Problem jednak w tym, że znakomita większość z tych goli stało się udziałem ich przeciwników. Następna statystyka dotyczy tego, że w jedenastu spotkaniach u siebie w tym roku, Korona Kielce doznała tylko jednej porażki, i w każdym z tych meczów potrafiła strzelić swoim przeciwnikom przynajmniej jedną bramkę. Logicznie więc rzecz biorąc, faworytem do zwycięstwa powinni być więc gospodarze. Jak wiemy, piłka nożna nie jest jednak do końca logiczną grą, i dlatego według ekspertów bukmacherskich, będzie to mecz na remis, lub wręcz większe szanse przyznają oni Wiśle Kraków. Wiśle, która prezentuje się teraz po prostu fatalnie. Czy jest szansa na to, że ta zła passa zakończy się dzisiaj w Kielcach? W poprzednim sezonie to właśnie od spotkania z Koroną rozpoczęła się znakomita passa zespołu trenera Dariusza Wdowczyka. Czy i tym razem może być podobnie? Nie powinno być to aż takim trudnym zadaniem, gdyż gorzej już chyba być nie może… Mecz Korony Kielce z Wisłą Kraków rozpocznie się  o godzinie 18:00. Będzie go można zobaczyć na żywo w Eurosporcie.

zwycięstwo Korony Kielce: 2,75_______remis: 3,25_______zwycięstwo Wisły Kraków: 2,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania wyników spotkań polskiej Ekstraklasy. Pełna oferta na najbliższe mecze czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *