Typujemy mecz: Dundalk – Legia Warszawa!

W środę wieczorem Legia Warszawa rozpoczyna rywalizację o swoje marzenia! Jak przedstawia się wyjazdowe spotkanie Legionistów z Dudnalk, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Przed mistrzami Polski najważniejsze spotkanie, a raczej dwumecz w tym sezonie. Od rywalizacji z irlandzkim Dundalk zależy ich przyszłość Champions League. Tak blisko fazy grupowej tych rozgrywek Wojskowi jeszcze nie byli. W Legii nie dzieje się jednak ostatnio najlepiej. Ostanie mecze na rodzimym podwórku nie poszły zgodnie z planem. Licząc jeszcze rewanż z Trenczynem, nasz zespół nie potrafi wygrać już od czterech spotkań. Czyżby była to tylko zasłona dymna przed starciem z Dundalk? Niekoniecznie! Arkadiusz Malarz udzielił ostatnio wywiadu, w którym nie przebierał w ostrych słowach, i powiedział dobitnie co myśli o wynikach swojego klubu w ostatnich dniach. Podziała to na Legię pozytywnie, czy wręcz przeciwnie, i starcie z Dudndalk będzie początkiem końca polskiego zespołu w europejskich pucharach Legia jest faworytem serwisów bukmacherskich nawet do zwycięstwa na wyjeździe. Czy będzie potrafiła potwierdzić to w meczu? Spotkanie Dundalk z Legią Warszawa rozpocznie się o godzinie 20:45. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP 2, oraz w głównym Canal+.

zwycięstwo Dundalk: 3,85_________remis: 3,30_________zwycięstwo Legii Warszawa: 2,05

Zapraszamy do wspólnego typowania spotkania Legii Warszawa w eliminacjach do Ligi Mistrzów! Kliknij właśnie tutaj, i zobacz naszą pełną ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Was na ten mecz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *