Typujemy czwartkowe spotkania towarzyskie

W czwartek czekają nas kolejne piłkarskie mecze towarzyskie. Jak prezentują się te najciekawsze, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Według ekspertów serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A., interesująco zapowiada się zwłaszcza pięć dzisiejszych pojedynków. Wszystkie te spotkania można typować w Totolotku już teraz. Przedstawiamy je poniżej, wraz w godziną rozpoczęcia każdego z nich, i kursami na poszczególne rezultaty, jakie można znaleźć u nas. We czwartek zmierzą się więc ze sobą:

Koln – Eibar (godzina 18:00)

zwycięstwo Koln: 2,25_______________remis: 3,20_______________zwycięstwo Eibar: 2,90

Fiorentina – Bayer Leverkusen (18:00)

zwycięstwo Fiorentiny: 3,35_______remis: 3,40_______zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,95

Schalke – Bologna (18:00)

zwycięstwo Schalke: 1,55____________remis: 3,70____________zwycięstwo Bologny: 5,25

RB Lipsk – Torino (18:30)

zwycięstwo RB Lipsk: 2,50_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Torino: 2,50

Sporting Lizbona – Real Betis (21:00)

zwycięstwo Sportingu Lizbona: 1,95_______remis: 3,35_______zwycięstwo Realu Betis: 3,30

I tak ciekawie zapowiada się pojedynek Koln z Eibarem. Jedni i drudzy mają za sobą niezły sezon. Kto okaże się lepszy w ich bezpośrednim pojedynku. Fiorentinie nie udało się zakwalifikować do Ligi Mistrzów. Zmierzy się jednak z jej stałym bywalcem- Bayerem Leverkusen. Czy Fiołki mają szansę na dobry wynik? Natomiast Schalke i Bologna zaliczyły kiepski sezon. Czy zdołają go sobie dziś powetować? Nie wiemy, jak zaprezentuje się w swoim premierowym sezonie w rozgrywkach Bundesligi RB Lipsk, ale już niedługo będziemy mieli okazję przekonać, czy zdoła pokonać włoskie Torino. Zdaniem bukmacherów, szanse na zwycięstwo w tym meczu kształtują się mniej więcej pół na pół. Wydaje się też, że Sporting Lizbona nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem przeciętniaka Primera Division, jakim jest Real Betis. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania czwartkowych spotkań towarzyskich. Pełna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Was w tym miejscu! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *