Towarzyskie mecze reprezentacji w Totolotku

Środa, to kolejny dzień, w którym będą rywalizowały ze sobą drużyny narodowe. W porównaniu do wczorajszych spotkań, te dzisiejsze prezentują się znacznie bardziej atrakcyjniej, poza tym jest ich więcej. Postanowiliśmy wybrać dla Państwa kilka tych najciekawszych, i przedstawić je nieco bliżej w naszej bukmacherskiej zapowiedzi. Zobaczcie więc, co nam z tego wyszło!

Szczególną uwagę zdaje się przykuwać pięć dzisiejszych pojedynków. Prezentujemy Wam je wszystkie poniżej. Zagrają ze sobą uczestnicy ostatnich Mistrzostw Europy rozgrywanych we Francji, lub reprezentacje, które były naprawdę bliskie tego celu. W środę wieczorem zmierzą się więc ze sobą:

Czechy – Armenia (godzina 19:15)

zwycięstwo Czechów: 1,45____________remis: 3,90____________zwycięstwo Armenii: 7,00

Norwegia – Białoruś (19:30)

zwycięstwo Norwegii: 1,65___________remis: 3,35___________zwycięstwo Białorusi: 5,25

Turcja – Rosja (20:30)

zwycięstwo Turcji: 2,50______________remis: 3,10______________zwycięstwo Rosji: 2,90

Albania – Maroko (20:30)

zwycięstwo Albanii: 2,40____________remis: 2,85____________zwycięstwo Maroko: 3,05

Niemcy – Finlandia (20:45)

zwycięstwo Niemców: 1,14___________remis: 6,25___________zwycięstwo Finlandii: 14,75

Czy Ormianie mają szansę ugrać coś z reprezentacją Czech? W Manchesterze United nie zgra zbyt wiele minut sprowadzony przed sezonem Henrich Mychitarian, reszta znanych reprezentantów, takich jak Robert Arzumanjan, również niezbyt przekonuje w obecnym sezonie. Norwegia nie zagrała na EURO 2016, ale była naprawdę bliska awansu. Przegrała go dopiero po meczach barażowych z reprezentacją Węgier. Norwegowie wydają się faworytami w spotkaniu z Białorusią. Czy wykorzystają szansę? We Francji zagrały za to Turcja i Rosja, ale obie bardzo zawiodły. Teraz jedna z drużyn może chociaż częściowo zrehabilitować się za nieudany turniej. Na EURO 2016 wystąpiła też Albania, i była naprawdę bliska awansu z grupy. Przegrała go tylko gorszą różnicą bramek. Wydaje się jednak, że już z Maroko przegrać nie powinna. Za to Niemcy powinni, a wręcz mają obowiązek pokonać wysoko reprezentację Finlandii. Czy w pierwszym składzie Finów zobaczymy znajomych z boisk polskiej Ekstraklasy- Kaspera Hämäläinena, oraz Paulus Arajuuriego?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Państwa do wspólnego typowania środowych spotkań towarzyskich. Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie z nich czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *