Start angielskiej Premier League, co typować?

Claudio Ranieri udzielił słynnej wypowiedzi, w którym stwierdził, że prędzej E.T. wyląduje w Londynie, niż zespołowi Lester uda się obronić tytuł mistrzowski. Tak tak- już dziś startuje nowy sezon angielskiej Premier League! Nie brak wypowiedzi, że będzie to najlepszy sezon w historii tych rozgrywek! Zapraszamy Was do wspólnego typowania pierwszej kolejki najwspanialszej ligi świata!

I tak w sobotę w lidze angielskiej czeka nas aż siedem spotkań. Wszystkie je można typować w Totolotku już teraz. Przedstawiamy je Wam poniżej. W sobotnich meczach pierwszej kolejki ligi angielskiej przyjdzie się zmierzyć więc ze sobą:

Hull City – Leicester City (godzina 13:45)

zwycięstwo Hull City: 4,00_________remis: 3,25_________zwycięstwo Leicesteru City: 1,90

Burnley – Swansea (godzina 16:00)

zwycięstwo Burnley: 2,35____________remis: 3,05____________zwycięstwo Swansea: 3,05

Crystal Palace – West Bromwich (16:00)

zwycięstwo Crystal Palace: 1,95______remis: 3,15______zwycięstwo West Bromwich: 4,10

Everton – Tottenham (16:00)

zwycięstwo Evertonu: 3,05__________remis: 3,20__________zwycięstwo Tottenhamu: 2,25

Middlesbrough – Stoke City (16:00)

zwycięstwo Middlesbrough: 2,25________remis: 3,30________zwycięstwo Stoke City: 3,30

Southampton – Watford (16:00)

zwycięstwo Southamptonu: 1,75________remis: 3,00________zwycięstwo Watfordu: 3,30

Manchester City – Sunderland (18:30)

zwycięstwo Manchesteru City: 1,25______remis: 5,75______zwycięstwo Sunderlandu: 10,50

W pierwszej kolejce czeka nas już kilka sporych hitów. Tak trzeba przecież nazwać dzisiejszy mecz Evertonu z Tottenhamem. Będzie go można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport 2. Na tym samym kanale czeka nas też rywalizacja Manchesteru City z Sunderlandem. Czy trener Pep Guardiola rozpocznie sezon od wygranej? Rywalizację w tej wspaniałej lidze rozpoczynamy jednak od tradycyjnej rywalizacji mistrza z beniaminkiem Hull City z Leicesterem. Transmisja z tego meczu również w Canal+ Sport 2. Zapowiada się on również bardzo emocjonująco. Czy Lisy z naszym Bartkiem Kapustką i Marcinem Wasilewskim znów zawojują ligę? Klucz do tego wiedzie przez dobre wejście w sezon, a więc zwycięstwo w pierwszej kolejce. Pozostałe sobotnie spotkanie zapowiadają się również ciekawie. Czy Southampton potwierdzi swoją niezłą dyspozycję z ostatnich lat, i rozpocznie od pokonania Watfordu? Dwaj pozostali beniaminkowie również zagrają w spotkaniach na własnym boisku- Middlesbrough ze Stoke City, a Burnley ze Swansea.

I to by na chwilę obecną było na tyle. Prawda, że zapowiada się naprawdę niezwykle ciekawie? Wszystkie spotkania angielskiej Premier League czekają już na Was do typowania w Totolotku! Sprawdź naszą pełną ofertę już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *