Środowe mecze towarzyskie w zakładach bukmacherskich

W środę, oprócz spotkań Ligi Mistrzów, czekają nas też bardzo ciekawe piłkarskie mecze towarzyskie. Kto więc z kim zagra, i co do powiedzenia na tematach najbardziej interesujących z nich mają dla nas eksperci Totolotka?

Typowanie spotkań towarzyskich rozpoczynamy więc od starcia Lorient z Bordeaux. Obydwa kluby, to typowi średniacy francuskiej Ligue 1. Ostatni sezon był dość rozczarowujący w ich wykonaniu, i teraz w niedługo zaczynającej się kolejnej kampanii na pewno będą chcieli poprawić swoje miejsce w końcowej tabeli chociaż o kilka pozycji. Czy im się to uda? A drużyną gości podpisał niedawno kontrakt napastnik- Jeremy Menez. Może okazać się on strzałem w dziesiątkę. Czy właśnie ten piłkarz poprowadzi dzisiaj Bordeaux do zwycięstwa z Lorient? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 19:45

zwycięstwo Lorient: 2,85____________remis: 3,15____________zwycięstwo Bordeaux: 2,25

Natomiast już o godzinie 20:45 będziemy mieli okazję typować mecz Girony z kolejnym przedstawicielem francuskiej Ligue 1- Marsylią. W normalnych warunkach zdecydowanym faworytem do zwycięstwa byli by oczywiście goście. Marsylia jest jednak po kolejnym bardzo rozczarowującym sezonie w swoim wykonaniu. Czy uda się  w końcu zmobilizować drużynę na tyle, by na nowo zaczęła się liczyć, jeśli nie w walce o mistrzostwo Francji, to chociaż o europejskie puchary? Chcieliśmy w tym miejscu wymienić jakąś gwiazdę Marsylczyków, ale wygląda na to, że największą z nich będzie pozyskany z Arsenalu, wiecznie kontuzjowany Abou Diaby. Czy obecność tego piłkrza wystarczy, by Marsylia potrafiła okazać dziś swą wyższość nad Gironą?

zwycięstwo Girony: 2,50_____________remis: 3,40_____________zwycięstwo Marsylii: 2,40

O tej samej porze czeka nas pojedynek Bournemouth z Valencią. Czy to możliwe, że skromniutki beniaminek poprzedniego sezonu angielskiej Premier League przez zaledwie jeden rok dorównał do poziomu Valencii? Bukmacherzy są właśnie takiego zdania. Kursy na zwycięstwo obu ekip w serwisie Totolotka kształtują się dokładnie identycznie. Oczywiście mogą się jeszcze delikatnie zmienić na korzyść jednej lub drugiej z drużyn. Wiele będzie zależało od składów, jakie zdecydują się predysponować do gry obydwaj szkoleniowcy. Nie mniej na chwilę obecną kursy na poszczególne rozstrzygnięcia w meczu Bournemouth z Valencią mają się następująco:

zwycięstwo Bournemouth: 2,50__________remis: 3,25__________zwycięstwo Valencii: 2,50

W swoim kolejnym przedsezonowym sparingu, Manchester United zagra z zespołem Eventonu. Już wiadomo, że Zlatan zaaklimatyzował się w drużynie prowadzonej przez Jose Mourinho naprawdę bardzo dobrze, co potwierdził kapitalnym golem zdobytym w swoim debiucie. Jak pójdzie mu w kolejnym spotkaniu? Everton z całą pewnością nie będzie łatwym rywalem, ale tak naprawdę każdy inny wynik, niż zwycięstwo MU będzie tutaj naprawdę sporą niespodzianką. Czy według naszych  typerów, ma prawo taka się zdarzyć? Początek meczu: Manchester United – Everton, zaplanowano na godzinę 21:00.

zwycięstwo Manchesteru United: 1,60______remis: 3,60______zwycięstwo Evertonu: 4,95

Typujemy środowe piłkarskie mecze towarzyskie wspólnie z serwisem bukmacherskim Totolotek S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Was w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *