Środowe mecze eliminacji do Ligi Mistrzów w Totolotku!

Środowe mecze IV rundy Ligi Mistrzów prezentują się naprawdę ciekawie. Czy możemy się w nich spodziewać zaskakujących rezultatów, jak i tego, że do fazy grupowej tych elitarnych rozgrywek zakwalifikują się zespoły, którym przed spotkaniem eksperci nie dawał większych szans na sukces?

Tak samo jak we wtorek, czeka nas pięć spotkań. Inaczej jednak niż wczoraj, wydaje się, że w większości z nich już wszystko jest niemal jasne. Czy aby jednak na pewno? Poniżej przedstawiamy wszystkie dzisiejsze pary, wraz z kursami na możliwe rozstrzygnięcia, jakie mogą w nich paść. We środowych spotkaniach eliminacyjnych do Ligi Mistrzów przyjdzie się zmierzyć więc ze sobą:

RB Salzburg – Dinamo Zagrzeb

zwycięstwo RB Salzburg: 1,65_______remis: 3,70_______zwycięstwo Dinama Zagrzeb: 5,00

FK Rostov – Ajax Amsterdam

zwycięstwo FK Rostov: 2,60_______remis: 3,10_______zwycięstwo Ajaxu Amsterdam: 2,80

APOEL Nikozja – FC Kopenhaga

zwycięstwo APOEL-u Nikozja: 2,65______remis: 3,05______zwycięstwo FC Kopenhagi: 2,65

Manchester City – Steaua Bukareszt

zwycięstwo Manchesteru City: 1,18____remis: 6,50____zwycięstwo Steauy Bukareszt: 13,25

Borussia Moenchengladbach – Young Boys

zwycięstwo Borussi Moenchengladbach: 1,40___remis: 5,00___zwycięstwo Young Boys: 6,25

W pierwszym meczu FK Rostov zaprezentował się naprawdę dobrze. Zdołał zremisować z Ajaxem w Amsterdamie, i teraz to jemu bliżej do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W podobnej sytuacji jest RB Salzburg po remisie z Dinamem Zagrzeb. Austryjaków również czeka teraz mecz u siebie. Trudne zadanie czeka za to APOEL Nikozja, bo chociaż rewanż z Kopenhagą rozegra na własnym boisku, to nie będzie łatwo, przekonali się o tym już tydzień temu. Nieco łatwiejszą drogę do Ligi Mistrzów powinna mieć za to Borussia Moenchengladbach. Celowo nie napisaliśmy jeszcze nic z pojedynku Manchesteru City z Steauą Bukareszt, ale i też nie mamy za bardzo co o nim pisać. Musiałby się wydarzyć prawdziwy piłkarski cud, by Rumuni zdołali odrobić pięciu bramkową stratę z Bukaresztu. Jeśli uda im się zdobyć chociaż jedną bramkę, będzie to dla nich już naprawdę wiele.

Typujemy środowe spotkania czwartej rundy eliminacji Champions League wspólnie z Totolotkiem! Nasza pełna oferta bukmacherska na ten dzień czeka już na Was tutaj! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *