Sobotnie mecze Ligue 1 wspólnie z Totolotkiem

Pierwsze spotkania francuskiej Ligue 1 zostały rozegrane w piątek. Byliśmy w nich świadkami planowego zwycięstwa PSG, i nieco niespodziewanej porażki AS Monaco. Nie oznacza to jednak, że dziś będzie mniej ciekawie. Wręcz przeciwnie! Każda drużyna chce wejść jak najlepiej w nowy sezon. Czego ciekawego możemy się więc spodziewać po sobotnich pojedynkach ligi francuskiej, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Dzisiejszego dnia czeka nas więc pięć spotkań. Każdą z sobotnich par prezentujemy Wam poniżej, standardowo- wraz z dokładną godziną rozpoczęcia każdej z nich, oraz wartościami kursów, jakie można znaleźć w serwisie Totolotka. W sobotnie późnie popołudnie, i wieczór we francuskiej najwyższej klasie rozgrywkowej zmierzą się więc ze sobą:

Bordeaux – St.Etienne (godzina 17:00)

zwycięstwo Bordeaux: 2,40__________remis: 3,00___________zwycięstwo St.Etienne: 3,05

Montpellier – Angers (20:00)

zwycięstwo Montpellieru: 2,05__________remis: 3,00__________zwycięstwo Angers: 3,90

Dijon – Nantes (20:00)

zwycięstwo Dijon: 2,40_____________remis: 2,95_____________zwycięstwo Nantes: 3,15

Caen – Lorient (20:00)

zwycięstwo Caen: 2,15_____________remis: 3,20_____________zwycięstwo Lorient: 3,25

Metz – Lille (20:00)

zwycięstwo Metz: 3,30_______________remis: 2,95_______________zwycięstwo Lille: 2,30

Warto wspomnieć, że w telewizji będziemy mogli zobaczyć dwa z pięciu meczów. Chodzi o starcie Bordeaux z St.Etienne (Eleven), oraz Metz z Lille (Eleven Sports). Nic zresztą dziwnego, gdyż zapowiadają się one najciekawiej. Interesująco wygląda też spotkanie Dijon z Nantes, a to dlatego, że zdaniem ekspertów Totolotka, brak w nim zdecydowanego faworyta do wygranej. A według Was? Za to Montpellier ma zdecydowanie większe szanse na pokonanie Angers, a Caen powinno sobie poradzić z Lorient. Ale to tylko teoria, bo jeśli skazywane na porażkę Guingamp niemal radzi sobie z Monaco, i to na wyjeździe, to aż strach pomyśleć, co może się w sobotnich spotkaniach!

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań francuskiej Ligue 1. Nasza atrakcyjna oferta kursowa na wszystkie z nich czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *