Sobotnie mecze I ligi, co typować?

Sobota w polskiej Pierwszej Lidze, to znów kilka naprawdę ciekawych spotkań. Co do powiedzenia na ich temat mają nam eksperci bukmacherscy Totolotka, i jakie kursy na poszczególne rezultaty przygotowali na każde z nich? Zapraszamy do naszej zapowiedzi bukmacherskiej każdego z nich!

Wszystkich sobotnich pojedynków pierwszoligowych zostanie rozegrane pięć. Poniżej prezentujemy Wam je wszystkie, tradycyjnie z godziną rozpoczęcia każdego z nich, oraz wartościami kursów, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W sobotę w polskiej I Lidze spotkają się więc ze sobą:

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn (godzina 18:00)

zwycięstwo Chojniczanki Chojnice: 2,15___remis: 3,15___zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 3,30

Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy (18:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 1,80______remis: 3,35______zwycięstwo Wisły Puławy: 4,30

Zagłębie Sosnowiec – Pogoń Siedlce (18:30)

zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec: 1,95_____remis: 3,30_____zwycięstwo Pogoni Siedlce: 3,65

Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy (19:00)

zwycięstwo Sandecji Nowy Sącz: 2,20_____remis: 3,15_____zwycięstwo GKS-u Tychy: 3,20

MKS Kluczbork – Miedź Legnica (20:00)

zwycięstwo MKS-u Kluczbork: 3,55______remis: 3,15______zwycięstwo Miedzi Legnica: 2,05

Stomil Olsztyn wygrał swoje spotkanie w pierwszej kolejce, ale licznik jego punktów ciągle wskazuje zero, wszystko przez odjęcie trzech punktów przez PZPN. Czy po meczu z Chojniczanką wyjdzie w końcu na plus? Takiego problemu nie mają MKS Kluczbork i Miedź Legnica. Powody do zadowolenia powinni mieć zwłaszcza goście tego meczu, którzy tydzień temu zdołali pokonać Górnika Zabrze. Drużyna Kluczborka będzie ich następną ofiarą? W nowy sezon całkiem nieźle weszły też ekipy Zagłębia Sosnowiec i Pogoni Siedlce. Która z nich będzie potrafiła podtrzymać swoją dobrą passę? Natomiast drużyny z par: Sandecja Nowy Sącz – GKS Tychy, i Olimpia Grudziądz – Wisła Puławy, w pierwszej kolejce zdobyły razem tylko dwa punkty. By nie zostały z tyłu stawki już na starcie, koniecznie muszą dziś pokonać swoich przeciwników. Czy im się to uda? A może znów tylko podzielą się punktami?

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Pierwszej Ligi Polskiej! Oferta Totolotka na wszystkie z nich czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *