Piątkowe spotkania I Ligi z Totolotkiem!

W Pierwszej Lidze polskiej zostaną dziś rozegrane premierowe spotkania w ramach pierwszej kolejki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursową Totolotka S.A. na te rozgrywki. Na pewno będzie ciekawie!

Rozpoczynamy więc o godzinie 18:00, meczem Miedzi Legnica z Olimpią Grudziądz. Drużyna gospodarzy w końcu rozpoczęła dobrze sezon Pierwszej Ligi na miarę oczekiwań. Czy Legniczanie mają prawo liczyć na kolejne punkty? Wydaje się, że jak najbardziej tak, tym bardziej, że goście zainaugurowali rozgrywki dwoma porażkami, i wspólnie z dwom innymi klubami zamykają tabelę. Wszyscy pamiętamy jednak jaka to przypadłość trawi Miedź już od kilku sezonów. Otóż to bardzo chimeryczna drużyna, potrafiąca przegrywać spotkania, w których wydaje się zupełnym faworytem, i to przegrywająca takie pojedynki seriami. Czy powyższe słowa znajdą zastosowanie w dzisiejszym pojedynku Miedzi z Olimpią?

zwycięstwo Miedzi Legnica: 1,90_____remis: 3,25_____zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 3,95

Również o godzinie 18:00 w Pierwszej Lidze zmierzą się ze sobą zespoły Znicza Pruszków i Chrobrego Głogów. Obie drużyny przegrały swoje pierwsze dwa mecze w nowym sezonie, i wygląda na to, że szczytem ich możliwości będzie tylko walka o utrzymanie. To nieco zaskakujące, zwłaszcza w przypadku Chrobrego, gdyż w poprzednim sezonie piłkarze z Głogowa byli czołową siłą Pierwszej Ligi. Komu więc pisane będą dziś pierwsze ligowe punkty? A może obydwa zespoły podzielą się nimi solidarnie, i zanotują tutaj remis? Zdaniem ekspertów Totolotka, to bardzo prawdopodobny rezultat, jaki może paść w tym spotkaniu. A według Was?

zwycięstwo Znicza Pruszków: 2,50____remis: 3,10____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,70

I jeszcze godzina 20:30, i mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Wigry Suwałki. Mamy dla Państwa dobrą wiadomość: ten pojedynek będzie można zobaczyć w telewizji, konkretnie w Polsacie Sport. Górale na razie idą jak burza. Wygląda na to, że bardzo wzięli sobie do serca szybki powrót do Ekstraklasy. Po dwóch meczach Podbeskidzie ma na swym koncie sześć punktów, i zero straconych bramek. Świadczy to o tej drużynie jak najlepiej. Czy Podbeskidzie będzie kontynuowało tę swoją dobrą passę także i w spotkaniu z Wigrami Suwałki? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Goście, to jedyny obok Podbeskidzia zespół z dwoma zwycięstwami. Szykuje się nam tutaj więc prawdziwy szlagier kolejki! Która z drużyn będzie potrafiła rozstrzygnąć go na własną korzyść?

zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 1,95__remis: 3,30__zwycięstwo Wigier Suwałki: 3,75

I to już wszystko, jeśli chodzi o piątkowe mecze I Ligi! Chcesz zobaczyć pełną ofertę kursową Totolotka S.A. na wszystkie spotkania trzeciej kolejki? Nic bardziej prostszego! Kliknij już teraz w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *