Piątkowe mecze Ekstraklasy w zakładach bukmacherskich!

W piątek w polskiej LOTTO Ekstraklasie czekają nas dwa mecze. Co na ich temat będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka, i jak prezentują się one, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Czwartą kolejkę polskiej Ekstraklasy rozpoczynamy więc spotkaniem Jagielloni Białystok z Arką Gdynia. Arka nie wygrała 21 ostatnich spotkań wyjazdowych w lidze. Statystyka ta tyczy się jeszcze oczywiście poprzednich sezonów, kiedy to miała okazję występować w Ekstraklasie. Z kolei drużyna trenera Michała Probierza w ostatnich dwóch kolejkach odniosła komplet zwycięstw, strzelając przy tym aż siedem bramek. Czego możemy spodziewać się po piątkowym spotkaniu z Arkowcami? Znów lawiny goli, a może będzie to spotkanie na przełamanie dla drużyny gości? Jak by nie było, na pewno warto typować to spotkanie wspólnie z nami w Totolotku! Mecz Jagielloni z Arką rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,05______remis: 3,25______zwycięstwo Arki Gdynia: 3,50

Drugi piątkowy mecz prezentuje się jeszcze bardziej interesująco. To przecież Derby Krakowa, w których Cracovia podejmie Wisłę! W ostatnich kilku spotkaniach między tymi drużynami, to Cracovii więcej rady udawało się zwyciężać, nawet na stadionie Wisły. Czy ta tendencja zmieni się dziś wieczorem? Nie będzie o to łatwo. Obydwie drużyny nie są w najwyższej formie, ale Pasy na pewno prezentują ją wyższą niż zespół trenera Dariusza Wdowczyka. Jeśli Biała Gwiazda nie wygra, zacznie się jej deja vu z poprzedniego sezonu. Nowi właściwi cie Wisły na pewno chcą zwycięstw. Czy Wdowczyk przekona ich, że warto dać mu jeszcze szanse, i kontynuować marsz Wisły w Ekstraklasie właśnie pod jego przewodnictwem? Początek Derbów Krakowa o godzinie 20:30. Spotkanie to będzie można zobaczyć w Canal+ Sport.

zwycięstwo Cracovii: 2,10__________remis: 3,35__________zwycięstwo Wisły Kraków: 3,50

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań polskiej Ekstraklasy. Nasza pełna oferta na wszystkie mecze czwartej kolejki czeka już na Was tutaj!

Komentarzy (2)

  1. Rafał

    Cracovia – Wisła typ 1 kurs 2,25. Derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Wisła nie jest w najwyższej formie, pokazały to dwa ostatnie mecze w których straciła aż 6 goli strzelając tylko jednego. Dzisiaj zagra lepiej,ale niestety przegra derbowy pojedynek.

  2. Rafał

    Jagiellonia- Arka typ X kurs 3,1. Oba zespoły zajmują czołowe miejsca w tabeli Ekstraklasy. Za Jagiellonią przemawia fakt że w tym sezonie jeszcze nie przegrała. Arka przegrała w pierwszej kolejce,ale dwa następne mecze pewnie wygrała 3:0. Dzisiaj po zaciętym meczu padnie remis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *