Mecze reprezentacji Polski na Igrzyskach, co typować?

Na Igrzyskach Olimpijskich w Rio, Polskę w grach zespołowych reprezentują szczypiorniści, a także siatkarze. Przed ostatnimi meczami fazy grupowej mają one jednak zupełnie inną sytuację. Z kim więc przyjdzie się zmierzyć naszym drużynom, i co na temat tych pojedynków będą nam mieli do przekonania eksperci Totolotka?

Poniedziałkowe granie w Rio rozpoczynamy od naszych piłkarzy ręcznych. Biało-czerwonym przyjdzie zmierzyć się z reprezentacją Słowenii. Polacy zajmują co prawda czwarte miejsce w grupie, czyli to premiowane awansem do ćwierćfinałów, ale w przypadku porażki, niemal pewne jest, że je stracą. Na naszą pozycję czekają już przecież Egipcjanie, którzy będą mieć tę przewagę, że będą znali wynik meczu Polski ze Słowenią. A w nim według ekspertów bukmacherskich, nieznacznym faworytem do wygranej będzie właśnie reprezentacja Słowenii. Szansą dla Polaków może być to, że przeciwnicy mają już pewny awans, więc nie będą się wysilać aż tak bardzo. A nasi zapowiadali, że od teraz każdy mecz traktują jakby to był finał. Czekamy więc na potwierdzenie tych słów! Czy właśnie tak będzie, pokonamy Słowenię, i uzyskamy awans z grupy? Odpowiedź na to pytanie już niedługo. Spotkanie Polski ze Słowenią rozpocznie się o godzinie 14:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP 2.

zwycięstwo Polski: 2,10_____________remis: 8,00_____________zwycięstwo Słowenii: 1,95

A teraz już mecz reprezentacji naszych siatkarzy. Biało-czerwonym tym razem przyjdzie zmierzyć  się z Kubą. Początek tego spotkania o godzinie 22:05. Wydaje się, że nie ma takiej siły, która jest w stanie pozbawić nas dzisiaj wygranej. Przegraliśmy co prawda z Rosją, ale ten wynik nie miał większego wpływu na naszą pozycję w tabeli. Jeśli natomiast pokonamy najsłabszych w grupie Kubańczyków, wygramy ją, czym zapewnimy sobie nienajsilniejszego rywala w ćwierćfinale, a wiec już niemal na pewno zagwarantujemy sobie walkę o medale olimpijskie. Ale dość teorii. Trzeba dziś się zmobilizować, i pokonać reprezentację Kuby. Jeśli Bartosz Kurek rozegra takie zawody jak z Rosją, i będzie odpowiednio wspomagany przez innych naszych reprezentantów, to o wynik meczu jesteśmy spokojni. Rywalizację Polski z Kubą będzie można zobaczyć na żywo w TVP 1.

zwycięstwo Polski: 1,01______________________________________zwycięstwo Kuby: 8,75

Zapraszamy Was do typowania rezultatów spotkań polskich reprezentacji na Igrzyskach w Rio! Sprawdź pełną ofertę bukmacherską Totolotka na poniedziałkowe mecze siatkarzy oraz piłkarzy ręcznych. Czeka już ona na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *