Mecze piłkarskie mężczyzn Igrzysk Olimpijskich w Totolotku

W środę gramy trzecią kolejkę fazy grupowej turnieju piłkarskiego na Igrzyskach w Rio. Jakie więc spotkania czekają nas w ten dzień, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci serwisu bukmacherskiego Totolotek S.A.?

Rozpoczynamy więc od meczu w grupie D: Algieria – Portugalia. Gospodarze mają już właściwie po awansie z grupy. Portugalczycy natomiast idą na razie jak burza, sześć punktów w dwóch spotkaniach mówią same za siebie. Młodsi koledzy zechcą powtórzyć sukces Cristiano Ronaldo, i spółki, i też sięgną po zwycięstwo w dużym turnieju? Na razie są do tego na najlepszej drodze. Czy więc słabi jak dotąd Algierczycy zdołają zatrzymać celujących w olimpijskie złoto kadrę Portugalczyków? Początek meczu Algierii z Portugalią o godzinie 18:00.

zwycięstwo Algierii: 4,10____________remis: 3,60____________zwycięstwo Portugalii: 1,80

Jako, że to już ostatnie mecze fazy grupowej, więc o tej samej godzinie czeka nas drugie spotkanie tej grupy, w której to Argentyna podejmuje Honduras. Albicelestes zabrali na Igrzyska zupełnie przeciętny skład, co potwierdziło się w pierwszych dwóch meczach, gdyż mają po nich tylko trzy punkty. Wydaje się jednak, że z Hondurasem będą mieli o wiele większe szanse na wygraną niż ich rywale. Zresztą scenariusz na to spotkanie jest bardzo prosty. Argentyńczykom awans z grupy daje tylko wygrana z Hondurasem. Gospodarze są zdecydowanymi faworytami, ale wiadomo jak to bywa z faworytami dużych piłkarskich turniejów. Czy mamy więc prawo oczekiwać, że reprezentacja Hondurasu sprawi dziś niespodziankę, nie przegra z Argentyną, i wywalczy tym samym awans z grupy, właśnie kosztem swojego dzisiejszego rywala?

zwycięstwo Argentyny: 1,45__________remis: 4,30__________zwycięstwo Hondurasu: 6,75

W środę gramy również w grupie C, gdzie w pierwszym spotkaniu zagrają ze sobą Niemcy i Fidżi. Reprezentacja Niemiec ma bardzo podobny problem co Brazylia. Przywieźli na Igrzyska naprawdę mocny skład, a mimo zanotowali do tej pory tylko dwa remisy. Bądźmy jednak szczerzy- Fidżi to zdecydowanie najsłabsza reprezentacja, jakiej przyszło rywalizować na tegorocznej Olimpiadzie. Dotychczasowe rezultaty spotkań: jeden do pięciu z Meksykiem, a także zero do ośmiu z Koreą Południową, tylko zdają się potwierdzać powyższą opinię. Każdy inny wynik, niż bardzo przekonujące zwycięstwo reprezentacji Niemiec, będzie naprawdę mega sensacją. Czy ma dziś prawo taka się zdarzyć? Niemcy rozpoczną swój mecz z Fidżi o godzinie 21:00.

zwycięstwo Niemców: 1,01____________remis: 18,25____________zwycięstwo Fidżi: 35,00

Równolegle rozpocznie się drugie spotkanie w grupie C, w którym Korea Południowa zmierzy się z Meksykiem. Reprezentacja gości zawsze bardzo dobrze radziła sobie na Igrzyskach Olimpijskich. To przecież aktualny obrońca tytułu mistrzowskiego. Na obecnej Olimpiadzie też idzie im dosyć dobrze. Aztekowie po dwóch meczach mają cztery punkty, i są na jak najlepszej drodze do awansu z grupy. By jednak nie został on zaprzepaszczony, nie można pozwolić sobie dzisiaj na porażkę z Koreą Południową. Meksykanie są faworytem serwisów bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu. Czy zdołają wykorzystać szansę? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Korei Południowej: 2,85_______remis: 3,40_______zwycięstwo Meksyku: 2,30

Zapraszamy Was do wspólnego typowania spotkań piłkarskich Igrzysk Olimpijskich w Totolotku! Nasza kompletna oferta bukmacherska na wszystkie środowe mecze mężczyzn czeka już na Was tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *