Mecz Wisły Płock z Jagiellonią Białystok w zakładach bukmacherskich!

Piątą kolejkę polskiej LOTTO Ekstraklasy kończy poniedziałkowa rywalizacja Wisły Płock z Jagiellonią Białystok. Jak wspomniane spotkanie prezentuje się, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Wisła Płock wniosła dużo powiewu świeżości do naszej Ekstraklasy. Doś powiedzieć, że strzeliła do tej pory najwięcej goli- bo aż trzy- ze wszystkich drużyn w pierwszych kwadransach czasu gry. Jak więc teraz piłkarze trenera Marcina Kaczmarka poradzą sobie przeciwko najlepszemu dotąd zespołowi polskiej ligi? Czy Płocczanie znajdą skuteczny sposób na powstrzymanie rozpędzonego Konstantina Vasilieva, i jego kompanów? Sami również nie mają się czego wstydzić. W poprzednich meczach Ekstraklasy bardzo dobrze zaprezentował się Dominik Furnam, Arkadiusz Reca, czy też pozyskany przed sezonem z Górnika Zabrze Jose Kante. Gospodarze będą chcieli zgarnąć jakieś punkty, popychające ich w górę tabeli. Jeśli zagrają na optimum swoich możliwości, będzie to bardzo prawdopodobny scenariusz. Na rywalizację Wisły Płock z Jagiellonią Białystok będzie transmitowany w Eurosporcie. Jego początek o godzinie 18:00.

zwycięstwo Wisły Płock: 2,45______remis: 3,25______zwycięstwo Jagielloni Białystok: 2,75

Typujemy rozstrzygnięcia spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy wspólnie z Totolotkiem. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę na poniedziałkowe starcie Wisły Płock z Jagiellonią!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *