Mecz Legii Warszawa z AS Trencin w zakładach bukmacherskich

Dziś wieczorem Legia Warszawa rozegra swoje rewanżowe spotkanie w trzeciej rundzie eliminacji do Champions Leaague z AS Trecin. Jak prezentuje się ten pojedynek, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

W pierwszym spotkaniu między tymi zespołami Legioniści męczyli się okrutnie, by w końcu zwyciężyć jeden do zera, po bramce niezawodnego Namanji Nikolica. Bohaterem spotkania był jednak z całą pewnością Arkadiusz Malarz, który parunastokrotnie ratował Legię z opresji bramkowej. Gdyby nie on, moglibyśmy napisać, że sprawa awansu do kolejnej rudny jest już właściwie rozstrzygnięta. Ale w chwili obecnej sprawy mają się tak, że jest już raczej rozstrzygnięta (mamy taką nadzieję) ale na właśnie korzyść Legionistów, bo też ciężko przypuszczać, by mogli oni przegrać u siebie z Trencinem, i wypuścić z rąk awans do następnej- decydującej już- rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Goście z całą pewnością nie są złą drużyną, ale przeważają opinie, że grają nieco bez głowy. Uwaga ta tyczy się zwłaszcza bardzo młodych, i utalentowanych, ale nieopierzonych jeszcze napastników drużyny AS Trencin. A jakiego zdania są nasi typerzy? Jakie zdarzenia bukmacherskie z tego pojedynku zdecydowali się włączyć do swojego kuponu na środę? Początek meczu: Legia Warszawa – AS Trencin, o godzinie 20:30. Będzie go można zobaczyć na żywo w Polsacie Sport.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,80________remis: 3,45________zwycięstw AS Trencin: 4,40

Zapraszamy Was do wspólnego typowania spotkania Legii Warszawa z AS Trencin razem z Totolotkiem S.A.! Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę bukmacherską na ten pojedynek!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *