Liga Europy, co typować?

Zapraszamy Was do wspólnego typowania rewanżowych spotkań Ligi Europejskiej. Oto, jakie najciekawsze mecze czekają nas we czwartek. Przed tygodniem padły w nich bardzo nieoczekiwane rezultaty, a więc teoretycznie słabsze zespoły stanęły przed szansą awansu do kolejnej rundy. Czy im się to uda?

Przedstawiamy pięć takich pojedynków. Poniżej prezentujemy wszystkie z nich, oczywiście wraz z godziną rozpoczęcia każdego z nich, i z kursami na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w Totolotku. W czwartek popołudnie, i wieczorem w Lidze Europejskiej spotkają się więc ze sobą:

HJK Helsinki – IKF Goteborg (godzina 18:00)

zwycięstwo HJK Helsinki: 3,30________remis: 3,35________zwycięstwo IFK Goteborg: 2,10

Spartak Trnava – Austria Wiedeń (godzina)

zwycięstwo Spartaka Trnava: 3,80______remis: 3,50______zwycięstwo Austrii Wiedeń: 1,90

Gabala – Lille (19:00)

zwycięstwo Gabali: 4,70______________remis: 3,50______________zwycięstwo Lille: 1,70

Mlada Boleslaw – Shkendija Tetovo  (19:00)

zwycięstwo Mlady Boleslaw: 1,40_____remis: 4,40_____zwycięstwo Shkendiji Tetovo: 7,00

West Ham – NK Domżale (20:45)

zwycięstwo West Hamu: 1,25________remis: 5,25________zwycięstwo NK Domżale: 10,25

Jeśli Austria Wiedeń nie potrafiła pokonać przeciętnego przecież Spartaka Trnava u siebie, to czy zdoła wygrać z nim na wyjeździe? Lille też miało łatwo pokonać Gabalę, skończyło się nieoczekiwanym remisem, który na chwilę obecną daje awans do kolejnej rudny właśnie drużynie z Azerbejdżanu. Natomaist West Ham już standardowo zawodni w rozgrywkach europejskich. Czy naprawdę mocną drużynę będzie stać jednak na jakiś zryw, i wyeliminowanie KM Domżale? Swoje problemy ma też IFK Goteborg. Kto by przypuszczał, że jeśli w poprzedniej rundzie bez eliminowało się bez problemu Piasta Gliwice, to teraz w pierwszym meczu można przegrać z półamatorami z Finlandii? Drugi zespół, który wyeliminował drużynę z Polski- Shkendija, poczyna sobie za to naprawdę dobrze. Klub z Macedonii jest o krok od wyeliminowania czeskiej Mlady Boleslaw. Czy uda się utrzymać przewagę z pierwszego meczu, i postawić kropkę nad i?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Europy. Nasza pełna oferta na wszystkie mecze czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *