Liga Europejska w Totolotku

W czwartek zostaną rozegrane rewanże ostatniej rundy kwalifikacji Ligi Europy. Przekonamy się, które z zainteresowanych zespołów lepiej odrobiły swoją pracę domową, i zapewnią sobie udział w fazie grupowej tych rozgrywek. Co więc ciekawego czeka nas w Lidze Europejskiej, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Prezentujemy Wam kilka tych meczów, w których gospodarze, chcąc awansować do fazy grupowej, będą musieli odrobić straty z pierwszego pojedynku, i wydaje się, że mają na to całkiem realne szanse. We czwartkowych najciekawszych spotkaniach piłkarskiej Ligi Europy spotkają się więc ze sobą:

Karabach Agdam – IFK Goteborg (godzina 18:30)

zwycięstwo Karabachu Agdam: 1,45_____remis: 3,85_____zwycięstwo IFK Goteborga: 7,00

Rosenborg – Austria Wiedeń (19:00)

zwycięstwo Rosenborga: 1,55________remis: 4,15________zwycięstwo Austrii Wiedeń: 5,25

Brondby Kopenhaga – Panathinaikos Ateny (19:00)

zwycięstwo Brondby Kopenhaga: 2,20_remis: 3,35_zwycięstwo Panathinaikosu Ateny: 3,25

BATE Borysov – FC Astana (20:00)

zwycięstwo BATE Borysov: 1,85_________remis: 3,35_________zwycięstwo FC Astany: 4,20

Maribor – Gabala (20:15)

zwycięstwo Mariboru: 2,00____________remis: 3,30____________zwycięstwo Gabali: 3,55

Karabach przegrał pierwszy mecz z Goteborgiem, ale tylko 0:1. Kazachowie są jednak zdecydowanym faworytem rewanżu. Czy wykorzystają szansę? W podobnej sytuacji jest Rosenborg. Norwegowie przegrali pierwszy mecz z Austrią Wiedeń, ale tylko jedną bramą, a że sami strzelili bramkę, do awansu wystarczy wygrana 1:0. Znacznie trudniejsze zadanie do zrealizowania ma BATE Borysov. Białorusini mieli zakwalifikować się do Champions League, a tymczasem są bliscy odpadnięcia również i z Ligi Europy. Rezultat z pierwszego meczu z Astaną (0:2), każe w roli faworytów do awansu stawiać drużynę gości. Ale o samo zwycięstwo w tym spotkaniu będzie można chyba powalczyć. Dwie bramki stary musi odrobić także Maribor. W pojedynku z Gabalą wydaje się to jak najbardziej możliwe, ale azerska Gabala na pewno nie zrezygnuje w próby obronienia tego rezultatu, i awansu do fazy grupowej Ligi Europy. Największą stratę ma do odrobienia duńskie Brondby Kopenhaga, ale naprawdę mocno wątpliwe, by wbiła co najmniej trzy bramki Panathinaikosowi Ateny, nie tracąc przy tym żadnej. A może właśnie nie mamy racji, i będziemy świadkami pogromu greckiego zespołu?

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza Was do wspólnego typowania rezultatów spotkań Ligi Europejskiej. Kliknij w tym miejscu, i sprawdź naszą pełną ofertę na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *