I Liga, co typować?

Zapraszamy Państwa do typowania piątkowych spotkań polskiej I Ligi. Komu z kim przyjdzie się dziś zmierzyć, i jakich kursów możemy się spodziewać w Totolotku na poszczególne rozstrzygnięcia?

Piątkowe granie w Pierwszej Lidze rozpoczynamy więc od pojedynku Bytovii Bytów z Podbeskidziem Bielsko-Biała! Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 18:00. Podbeskidzie od początku sezonu naprawdę bardzo poważnie traktuje swój plan powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej. W pierwszym spotkaniu, również na wyjeździe, pokonali drużynę Olimpii Grudziądz. W drugiej kolejce czeka ich podróż do Bytowie. Czy Górale wykażą się konsekwencją i determinacją, i zainkasują  kolejne trzy punkty? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Według ekspertów Totolotka w tym spotkaniu nie ma wyraźnego faworyta do wygranej. A według Was? Typujecie spotkanie Bytovii Bytów z Podbeskidziem Bielsko-Biała wspólnie z nami w Totolotku?

zwycięstwo Bytovii Bytów: 2,60__remis: 3,10__zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 2,60

Teraz już godzina 19:47, i rywalizacja Wigier Suwałki ze Zniczem Pruszków. Tak, to nie pomyłka, rozpocznie się ona dokładnie o 19:47. Jest to związane z pewną symboliką w zespole Wigier. Po pierwszej kolejce gospodarze są jedną z pięciu drużyn, którym udało się zdobyć trzy punkty. Zajmują czwarte miejsce, i jeśli uda im się zwyciężyć po raz drugi, niemal na pewno znają się na podium tabeli. Nie będzie to jednak łatwe zadanie. Znicz na pewno przyjedzie do Suwałk bardzo zdeterminowany, szczególnie że przegrał swój pierwszy mecz u siebie, i sytuacja zaczęła się komplikować już na starcie. Naszym zdaniem czeka nas tu naprawdę dobre widowisko. A jakiego zdania są nasi typerzy? Na jakie zdarzenia z tego meczu zdecydowaliście się na swoim kuponie bukmacherskim na piątek?

zwycięstwo Wigier Suwałki: 2,00______remis: 3,20______zwycięstwo Znicza Pruszków: 3,55

Górnik Zabrze przegrał swój pierwszy mecz w sezonie I Ligi. Jeśli Górnicy myślą na poważnie o szybkim powrocie do Ekstraklasy, nie powinny im się przytrafiać takie wpadki. W przeciwnym razie strata do najlepszych zespołów może się okazać nie do odrobienia. Czy więc Górnik będzie potrafił się przełamać, i pokona dzisiaj zespół Stali Mielec? Gospodarze są faworytem serwisów bukmacherskich do wygranej w tym spotkaniu, jeśli jednak zagrają tak katastrofalnie jak w tydzień temu z Miedzią Legnica, to mają bardzo małe szanse na zwycięstwo. Czy więc Górnik będzie potrafił się zmobilizować na tyle, by zdobyć pierwsze trzy punkty w nowym sezonie Pierwszej Ligi? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niedługo! Początek starcia Górnika Zabrze ze Stalą Mielec o godzinie 20:30. Transmisja w Polsacie Sport.

zwycięstwo Górnika Zabrze: 1,90________remis: 3,30________zwycięstwo Stali Mielec: 3,80

Zapraszamy Państwa do typowania rezultatów spotkań polskiej Pierwszej Ligi wspólnie z Totolotkiem! Tutaj czeka na Was nasza pełna oferta na wszystkie mecze II kolejki! Sprawdź ją już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *