Grany piątek w polskiej Ekstraklasie

Zapraszamy Państwa do wspólnego typowania spotkań polskiej LOTTO Ekstraklasy. Oto, jak prezentują się piątkowe pojedynki.

Będziemy mieli okazję zobaczyć dziś w akcje dwie Wisły. Pierwsza- ta z Płocka- rozegra mecz z Koroną Kielce. Koroniarze nie wygrali żadnego ze swoich sześciu ostatnich spotkań wyjazdowych. Nie wróży to dobrze przed meczem z Nafciarzami, którzy z kolei zwyciężyli w dwóch z trzech ostatnich spotkań na własnym stadionie. Obie drużyny miały walczyć co najwyżej o utrzymanie, ale wygląda na to, że Płocczanie chcą powalczyć co najmniej o ósme miejsce w tabeli, gwarantujące udział w grupie mistrzowskiej, i prawdę powiedziawszy, nie są w tym bez szans. By jednak tak się stało, trzeba mozolnie zdobywać punkty w takich meczach jak ten. Czy ostania kolejka przed przerwą na kadrę będzie momentem przełamania dla Scyzoryków? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania: Wisła Płock – Korona Kielce, o godzinie 18:00. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w Eurosporcie 2.

zwycięstwo Wisły Płock: 1,90________remis: 3,30________zwycięstwo Korony Kielce: 4,00

Teraz już godzina 20:30, a jeśli tak, to kanał w którym będziemy mogli zobaczyć rywalizację Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław, to oczywiście Canal+ Sport. Przypomnijmy, że średnia bramek w spotkaniach trenera Mariusza Rumaka w obecnym sezonie to tylko 0,67. Warto mieć to na uwadze, zastanawiając się nad wyborem zdarzeń na swój kupon bukmacherski z tego spotkania. Wydaje się, że dla Wisły może być to idealne spotkanie na przełamanie. A jest co przełamywać, gdyż Biała Gwiazda zajmuje ostatnią pozycję w LOTTO Ekstraklasie, na swym koncie mając tylko trzy punkty za zwycięstwo w pierwszej kolejce sezonu z Pogonią Szczecin. Można odnieść wrażenie, że jeśli nie dzisiaj, to chyba już nigdy… Sprawy organizacyjne w klubie wydają się jednak być już poukładane, a jeśli tak, to czas i na lepsze wyniki sportowe. Śląsk nie jest łatwym przeciwnikiem, ale jeśli gospodarze zagrają w pełni skoncentrowani, z całą pewnością są w stanie pokonać tego przeciwnika. Czy takiego samego zdania są nasi typerzy?

zwycięstwo Wisły Kraków: 2,10_______remis: 3,30_______zwycięstwo Śląska Wrocław: 3,65

Typujemy polską Ekstraklasę wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta czeka już na Państwa tutaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *