Grana niedziela w polskiej Ekstraklasie

W niedzielę w polskiej LOTTO Ekstraklasie czekają nas dwa mecze ligowe. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

Zarówno Piast Gliwice, jak i Zagłębie Lubin nie uczestniczą już w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Gospodarze pożegnali się z nią już w drugiej rundzie, Zagłębie zostało wyeliminowane rundę później. Miedziowi odpadli już też z Pucharu Polski, więc mogą się skupić już tylko na Ekstraklasie. Zdaniem serwisów bukmacherskich, w ich wspólnym pojedynku nie ma faworyta do zwycięstwa. Obydwa zespoły mają mniej więcej podobne szanse na zgarnięcie trzech oczek za wygraną. W większym gazie jest oczywiście drużyna gości. Piast zdążył się już pozbierać po kiepskim początku sezonu, ale mamy wrażenie, że jeszcze nie wszystko w Gliwicach zdążyło się ustabilizować w stu procentach. Spotkanie Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin będzie można zobaczyć na żywo w Canal+ Sport. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 15:30.

zwycięstwo Piasta Gliwice: 2,65_______remis: 3,20_______zwycięstwo Zagłębia Lubin: 2,55

A teraz już Kraków, i rywalizacja Wisły z Ruchem Chorzów. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w głównym Canal+ już od godziny 18:00. W ostatnich pięciu ligowych meczach z udziałem zespołu Białej Gwiazdy padło aż dwadzieścia bramek, a więc średnio cztery w meczu. Problem jednak w tym, że większość z tych trafień notowali rywale Wisły. W meczach Ruchu Chorzów jest niewiele gorzej, bo tych bramek jest osiemnaście. Sugerując się powyższą statystyką, a także biorąc pod uwagę słabą gra obronną obu ekip, wydaje się, że przed nami szansa na prawdziwy grad bramek. Czy właśnie tak będzie? Może więc wysoki over, a także BTS, to najwłaściwsze typy na ten mecz. W kwestii samego zwycięstwa, większe szanse na nie- przynajmniej zdaniem ekspertów Totolotka- ma zespół trenera Dariusza Wdowczyka. A jakiego zdania są nasi typujący? Jakie zdarzenia ze spotkania Wisły z Ruchem zdecydowali się umieścić na swoim kuponie bukmacherskim na niedzielę?

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,75_______remis: 3,60_______zwycięstwo Ruchu Chorzów: 4,65

Zapraszamy Was do wspólnego typowania niedzielnych spotkań ligowych polskiej LOTTO Ekstraklasy. Kliknij tutaj! Czeka na Ciebie pełna oferta kursowa Totolotka na wspomniane przez nas mecze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *