Czwartkowe mecze Polaków w Rio!

Na Igrzyskach Olimpijskich w Rio czekają nas kolejne mecze reprezentacji Polski siatkarzy i szczypiornistów. Z kim zmierzą się Biało-czerwoni, i co do powiedzenia na temat tych spotkań mają nam eksperci Totolotka?

Rozpoczynamy od spotkania naszych piłkarzy ręcznych z Egiptem. Rozpoczęcie Igrzysk przez naszych szczypiornistów jest niestety bardzo nieudany. Dwie przegrane w meczach z Brazylią, oraz w drugim z Niemcami, spowodowały, że dzisiejszy pojedynek z Egiptem będzie spotkaniem o wszystko. Czy w końcu wyjdziemy na swoje, i do skuteczności Karola Bieleckiego dostosują się inni nasi reprezentanci? Bardzo byśmy sobie życzyli takiego scenariusza. Jeśli przegramy, możemy się już pakować. Zwycięstwo utrzyma nas w grze, ale i tak sytuacja Biało-czerwonych pozostanie trudna, i do awansu  będzie jeszcze bardzo daleka droga. Spotkanie reprezentacji Polski z Egiptem rozpocznie się o godzinie 16:30. Będzie je można zobaczyć na żywo w TVP 2.

zwycięstwo Polski: 1,60______________remis: 8,00______________zwycięstwo Egiptu: 2,85

Natomiast już w TVP 1 będą mogli Państwo zobaczyć rywalizację polskich siatkarzy z Argentyną. Albicelestes to na razie największe objawienie tegorocznej Olimpiady. Przeciętny mogło by się wydawać zespół, na razie ogrywa wszystkich jak chce. Argentyńczycy idą jak burza. Są liderami grupy, a ich gra wygląda naprawdę imponująco. To jednak Biało-czerwoni są faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w tym meczu. Po wtorkowym horrorze z Iranem, zakończonym wynikiem 3:2, nasi mogą być trochę zmęczeni, ale na pewno nie będą chcieli oddać pola przeciwnikom. Jedna i druga reprezentacja jest w dobrej formie, wiec czeka nas zapewne wyrównane spotkanie. Mamy nadzieję, że ze szczęśliwym dla nas finałem! Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Początek spotkania Polski z Argentyną o godzinie 20:00.

zwycięstwo Polski: 1,55_________________________________zwycięstwo Argentyny: 2,15

Zapraszamy Was do wspólnego typowania starów Polskiej reprezentacji na IO! Kliknij tutaj, i sprawdź ofertę Totolotka na mecze Biało-czerwonych!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *