Wtorkowe mecze Ligi Mistrzów w Totolotku

We wtorek czekają nas rewanżowe spotkania drugiej rundy eliminacji piłkarskiej Ligi Mistrzów! Komu z kim przyjdzie się w niej zmierzyć, i co do powiedzenia na temat tych meczów mają nam eksperci Totolotka S.A.?

Białoruskie BATE Borysów tydzień w pierwszym spotkaniu, przed swoją publicznością zdołało wygrać z fińskim Seinajoen Jk dwa do zera. Tak wiec na rewanżowy mecz udało się w bardzo dobrych w dobrych nastrojach. To już doświadczony klub, można powiedzieć, że stały bywalec fazy grupowej Champions League w kilku ostatnich latach, wiec raczej nie może stać się im coś złego? Czy Aby na pewno? Na Seinajoen raczej nikt nie stawia, zagra więc bez większej presji, a to może tylko pomóc w sprawieniu niespodzianki, i uzyskaniu dobrego rezultatu. Czy więc Finowie są w stanie sprawić tutaj niespodziankę, i przynajmniej spróbować powalczyć o wyeliminowanie faworyzowanego przez ekspertów bukmacherskich BATE? Ambicji na pewno im nie zabraknie! Początek meczu  Seinajoen Jk z BATE Borysów zaplanowano na godzinę 19:00

zwycięstwo Seinajoen Jk: 4,35________remis: 3,40________zwycięstwo BATE Borysów: 1,70

O tej samej godzinie zapraszamy Was na rywalizację mołdawskiego Sheriffa Tiraspol z izraelskim Hapoelem Beer Sheva. Gospodarze przegrali pierwszy mecz, ale tylko dwa do trzech, grając przez większą cześć meczu w dziesięciu, ale mimo to prezentując się naprawdę dobrze. Daje to im pewną dozę nadziei, że spotkanie rewanżowe wcale nie musi być ich ostatnim w tym sezonie europejskich pucharów. Sheriffowi awans do kolejnej rundy daje już zwycięstwo jeden do zera. To jednak nieco złudne, bo wystarczy, że Hapoel zdobędzie jedną bramkę, i wtedy gospodarze będą musieli strzelić aż trzy, a to już będzie nieco trudniejsze zadanie. W każdym razie spodziewamy się tutaj naprawdę sporej ilości trafień, i to z obu stron. Obydwu drużynom lepiej wychodzi gra w ofensywie, niż bronienie dostępu do własnej bramki, co udowodniły tydzień temu w Tiraspolu. Liczymy, że w rewanżu będzie podobnie.

zwycięstwo Sheriffa Tiraspol: 2,05____remis: 3,15____zwycięstwo Hapoelu Beer Sheva: 3,30

I jeszcze godzina 20:45, i mecz: Mladost Podgorica – Ludogorets. Wszyscy pamiętamy, jak bardzo niedawno temu nieznany nikomu Ludogorec potrafił czarować w europejskich pucharach. W ubiegłym sezonie odpadł już dość szybko, lecz teraz chce ponownie zadziwić całą Europę. Bułgarzy są już niemal pewni gry w kolejnej rundzie eliminacji Champions League, tym bardziej, że Mladost przegrał z nim pierwsze spotkanie na wyjeździe zero do dwóch. Jeśli jednak w rewanżu zaprezentują się ze swojej najlepszej strony, na pewno mają szansę na osiągnięcie korzystnego rezultatu. Czy właśnie tak będzie? Przekonamy się o tym już niebawem!

zwycięstwo Mladost Podgorica: 5,50______remis: 4,10______zwycięstwo Ludogorets: 1,45

Typujemy wyniki spotkań drugiej rundy eliminacyjnej do Ligi Mistrzów wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na wtorek czeka już na Państwa w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *