Wtorkowe mecze eliminacji Ligi Mistrzów w Totolotku!

We wtorek rozpoczynamy drugą rundę eliminacji do Champions League! Jak prezentują się najciekawsze dzisiejsze pojedynki, i co na ich temat mają nam do powiedzenia eksperci Totolotka S.A.?

Sheriff Tiraspol to może jeszcze kopciuszek europejskiej piłki, ale od kilku sezonów to już stały bywalec fazy grupowej Ligi Europy. Izraelskiemu Hapoelowi Beer Sheva na pewno nie pójdzie z nim aż tak łatwo. Gospodarze są oczywiście faworytami bukmacherów do zwycięstwa, ale na pewno czeka ich ciężka przeprawa. Czy Sheriff jest w stanie sprawić niespodziankę, i przywieźć z Izraela wynik, pozwalający mu myśleć realnie nad trzecią rundą eliminacji Ligi Mistrzów? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek meczu: Hapoel Beer Sheva – Sheriff Tiraspol, o godzinie 19:50.

zwycięstwo Hapoelu Beer Sheva: 1,80____remis: 3,20____zwycięstwo Sheriffa Tiraspol: 4,20

Dziesięć minut później rozpocznie się spotkanie największej sensacji z pierwszej rundy eliminacyjnej. I tak oto gibraltarski Lincoln FC zmierzy się ze szkockim Celtikiem. Spotkanie to rozpocznie się o godzinie 20:00. Powszechnie wiadomo, że Mistrzowie Szkocji od czasu do czasu lubią wtopić, i przywieźć niekorzystny wynik z dużo słabszym od siebie rywalem, ale bądźmy szczerzy, a przy okazji poważni… każdy inny wynik niż zdecydowane zwycięstwo drużyny gości, będzie tutaj naprawdę mega sensacją! Czy według naszych graczy ma prawo taka się zdarzyć?

zwycięstwo Lincoln FC: 20,00___________remis: 7,50___________zwycięstwo Celtiku: 1,08

Ciekawie zapowiada się też pojedynek R.B. Salsburg z FK Liepaja. Najciekawsze w nim będzie odpowiedź na pytanie, czy Red Bull dorósł już do Ligi Mistrzów? W poprzednich dwóch sezonach fazę grupową Champions League wybijali im piłkarze Malmo, a było to w czwartej rundzie kwalifikacyjnej. Teraz ma być zupełnie inaczej. Czy więc kolejna próba szturmu Ligi Mistrzów zakończy się tym razem sukcesem? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem Red Bull Salsburg rozpocznie swoją rywalizację z FK Liepaja o godzinie 20:30.

zwycięstwo R.B. Salsburg: 1,06_________remis: 8,00_________zwycięstwo FK Liepaja: 24,00

Serwis bukmacherski Totolotek S.A. zaprasza do wspólnego typowania wtorkowych spotkań eliminacyjnych do Ligi Mistrzów! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertą kursową na te rozgrywki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *