Typujemy start polskiej Ekstraklasy z Totolotkiem!

Polski kibic piłkarski nie ma chwili odpoczynku. Ale to przecież bardzo dobrze! Ledwie zakończyło się EURO 2016, gdzie tak dobrze spisała się nasza reprezentacja, a już zaczynają się rozgrywki Ekstraklasy! Kto zagra więc jako pierwszy, kto zaraz potem, i czego ciekawego możemy się spodziewać po piątkowej inauguracji, jeśli chodzi o aspekt zakładów bukmacherskich?

Pierwszym meczem nowego sezonu polskiej Ekstraklasy będzie więc spotkanie Wisły Płock z Lechią Gdańsk. Pojedynek ten rozpocznie się o godzinie 18:00, i będzie transmitowany w Eurosporcie 2. Dla beniaminka z Płocka to piąty awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z całą pewnością nie jest to klub jo-jo, nie mniej jeden ich dotychczasowy bilans pierwszych spotkań po awansie nie zachwyca. Wisła Płock zanotowała w nich zero zwycięstw, trzy remisy, a także dwie porażki. Bilans bramkowy jest również taki sobie, bo 1-3. Czy Nafciarze zdołają przełamać tę kiepską passę, i sięgną po zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku z Lechią Gdańsk? Nie będzie o to łatwo, Lechia to jeden z głównych faworytów, jeśli nie do mistrzostwa kraju, to chociaż do czołowych miejsc w Ekstraklasie. Skład drużyny został utrzymany, doszedł jeszcze Rafał Wolski z Wisły Kraków, i w tym momencie prezentuje się on naprawdę imponująco. Jeśli tylko zawodnicy Lechii Gdańsk będą w należytej formie, powinni srogo przywitać Płocczan w Ekstraklasie, i sięgnąć w tym meczu po zwycięstwo. Czy właśnie tak będzie?

zwycięstwo Wisły Płock: 3,30________remis: 3,10________zwycięstwo Lechii Gdańsk: 2,30

Teraz już godzina 20:30, i mecz: Śląsk Wrocław – Lech Poznań. Kolejorz rozpoczął nowy sezon 2016/17 od efektywnego i wysokiego zwycięstwa 4:1 z Legią Warszawa w Superpucharze Polski. Teraz meczu pierwszej kolejki Ekstraklasy ich rywalem będzie Śląsk Wrocław. Czy Poznaniakom uda się powtórzyć wynik z Warszawy? Bardzo wątpliwe, gdyż gospodarzom już na samym początku sezonu będzie zależało na jak największej zdobyczy punktowej, by nie powtórzyła się sytuacja z przed roku, kiedy to Śląsk musiał rywalizować w grupie spadkowej, i bronić się przed spadkiem. Zespół trenera Mariusza Rumaka nie jest faworytem starcia z Lechem, ale na pewno zrobi wszytko by uzyskać tu korzystny rezultat. Spodziewamy się więc tutaj naprawdę dobrego piłkarskiego widowiska. Być może nawet najlepszego w całej pierwszej ligowej kolejce. Na spotkanie Śląska Wrocław z Lechem Poznań zapraszamy Państwa do Canal+ Sport.

zwycięstwo Śląska Wrocław: 2,75_______remis: 3,10_______zwycięstwo Lecha Poznań: 2,50

Typujemy rozstrzygnięcia polskiej Ekstraklasy wspólnie razem z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta bukmacherska na wszystkie spotkania pierwszej kolejki czeka już na Was w tym miejscu!

Komentarzy (21)

  1. Grzegorz

    Śląsk – Lech wygrana gości/-2,5 gola kurs 4,75
    Lech będzie grał z kontry z zabezpieczeniem tyłów. Powinni wcisnąć z jedną bramkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *