Typujemy środowe towarzyskie mecze piłkarskie!

Środa w piłkarskich zakładach bukmacherskich, to nie tylko Liga Mistrzów. Po raz kolejny czekają nas też ciekawe spotkania towarzyskie.

I tak bardzo interesująco zapowiada się stracie RB Lipsk z Wurzburger. Jego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Czy beniaminek niemieckiej Bundesligi ma szansę zdobyć ją szturmem, tak jak to zapowiada? W drużynie trenera Ralfa Randgrika jest kilku naprawdę interesujących zawodników, takich jak choćby Szwed- Emil Forsberg, Rani Khedira, czy Naby Keïta, kupiony swego czasu aż za 11 milionów EURO. Wydaje się, że jeśli Red Bull zagra na swoim optymalnym poziomie, nie powinien mieć problemu z rozbiciem w pył drużyny Wurzburger. Czy rzeczywiście tak będzie? A może nie doceniamy gości, i to będą potrafili oni dziś sprawić sporą niespodziankę, za jaką z pewnością zostałby uznany fakt nieprzegrania przez nich tego spotkania?

zwycięstwo RB Lipsk: 1,50__________remis: 4,10__________zwycięstwo Wurzburger: 4,90

Ciekawie powinno być też podaczas meczu Bayeru Leverkusen z FC Porto. Zostanie ono rozegrane o godzinie 18:00. To dwa silne zespoły, ale lepszy skład wydają się mieć Niemcy, i to właśnie im serwisy bukmacherskie przyznają większe szanse na zwycięstwo. To wprost niepojęte, że z Porto wywodzi się tylko jeden mistrz Europy, który zresztą i tak nie odegrał poważniejszej roli w turnieju. Mowa o Danilo, który w większości spotkań reprezentacji Portugalii na EURO 2016 był zaledwie drugoplanową postacią. Bayer Leverkusen na tym tle wypada znacznie lepiej. Jego zawodnicy odgrywali czołowe role w zespołach narodowych Niemiec, Szwajcarii, czy też Austrii. Czy więc jakość będzie czynnikiem decydującym, i spowoduje, że to właśnie gospodarze (mecz na neutralnym boisku) będą potrafili triumfować w tym spotkaniu?

zwycięstwo Bayeru Leverkusen: 1,90_______remis: 3,55_______zwycięstwo FC Porto: 3,35

Kolejny przedstawiciel ligi zwycięzców piłkarskich Mistrzostw Europy- Benfika Lizbona, zagra dziś z Torino. Tu już sytuacja ma się nieco inaczej. Renato Sanchez (którego nie ma już jednak w klubie z Lizbony), to jedno z największych odkryć EURO 2016. Natomiast obrońca Eliseu dzielnie wspomagał Pepe, i jego kompanów. Jeśli chodzi o Torino, to straciło ono naszego Kamila Glika, który przeszedł do Monaco, ale nie tylko z tego powodu Benfika jest zdecydowanym faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w tym meczu. Goście z Włoch są po prostu przeciętnym zespołem, który nie zdołał się zakwalifikować do europejskich pucharów. A Benfika wiadomo- dumni mistrzowie Portugalii. Czy więc Orły z Lizbony zdołają pokonać Byki z Turynu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek meczu: Benfika Lizbona – FC Torino, o godzinie 20:45.

zwycięstwo Benfiki Lizbona: 1,40__________remis: 4,25__________zwycięstwo Torino: 5,75

Typujemy rezultaty środowych piłkarskich spotkań towarzyskich wspólnie razem z Totolotkiem S.A.! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą pełną ofertę kursową na każdy z dzisiejszych meczów! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *