Typujemy sobotnie mecze polskiej Ekstraklasy!

W sobotę w polskiej Lotto Ekstraklasie czekają nas trzy mecze. Co najmniej dwa z nich zapowiadają się naprawdę ciekawie! Komu z kim przyjdzie się więc z sobą zmierzyć w sobotnie popołudnie i wieczór?

Sobotnie granie w Ekstraklasie rozpoczynamy zatem od starcia Ruchu Chorzów z Górnikiem Łęczna. Jego początek zaplanowano na godzinę 15:30. Obie drużyny przystąpią do nowego sezonu z kilkoma ciekawymi  transferami. Do zespołu Niebieskich wraca przede wszystkim Piotr Ćwieląg. Jego obecność pewno zwiększy rywalizację w środku pola. Górnik Łęczna natomiast pozyskał między innymi Szymona Drewniaka, Piotra Grzelczaka, czy doświadczonego Arkadiusza Jareckiego. Każdy z nich jest w stanie podnieść jakość gry zespołu. Widzimy więc, że ten mecz  zapowiada się naprawdę ciekawie! Czy rzeczywiście tski będzie? Przekonamy się o tym już niebawem! Na rywalizację Ruchu Chorzów z Górnikiem Łęczna zapraszamy Państwa do Canal+ Sport.

zwycięstwo Ruchu Chorzów: 2,30______remis: 3,05______zwycięstwo Górnika Łęczna: 3,15

W kolejnym sobotnim spotkaniu polskiej Ekstraklasy, Wisła Kraków podejmuje u siebie Pogoń Szczecin. Faworytem bukmacherów do zwycięstwa w tym spotkaniu jest Biała Gwiazda. Czy Portowcy z nowym trenerem poradzą sobie na Reymonta? Nie będzie to łatwe zadanie, przeciwko Wiśle zawsze gra się bardzo trudno. Na korzyść gości działa jednak fakt, że Krakowianie przystąpią tego meczu bez Rafała Wolskiego, który przeszedł do Lechii Gdańsk. Czy będzie potrafił go zastąpić pozyskany przed sezonem Mateusz Zachara? Co do Pogoni, to ich największym sukcesem na rynku transferowym jest utrzymanie obecnego składu. Gwarantuje on odpowiednią jakość. Czy taką, by móc myśleć realnie o zdobyczy punktowej z wyjazdu do Krakowa? Początek meczu: Wisła Kraków – Pogoń Szczecin, o godzinie 18:00. Będzie on transmitowany na żywo w Canal+ Sport.

zwycięstwo Wisły Kraków: 1,85_______remis: 3,25_______zwycięstwo Pogoni Szczecin: 4,30

Teraz już godzina 20:30, i mecz Legii Warszawa z Jagielloni Białystok. Mistrzem Polski ma już w nogach dwa oficjalne spotkania nowego sezonu- w eliminacjach do Ligi Mistrzów z Mostarem, oraz z Lechem Poznań w Superpucharze Polski. W obu z nich Legia zaprezentowała się naprawdę nieszczególnie. Przypomnijmy też, że Jagiellonia to ostatnia drużyna w Ekstraklasie, która potrafiła zdobyć przy Łazienkowskiej aż trzy bramki. Zdarzyło się to dość dawno, bo piętnastego lutego 2015 roku, ale jednak tak. Goście wygrali wtedy 3:1. Czy uda się powtórzyć ten wyczyn w pierwszej kolejce? nowego sezonu? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem. Transmisja meczu Legii Warszawa z Jagiellonią Białystok odbędzie się również w Canal+ Sport.

zwycięstwo Legii Warszawa: 1,65_____remis: 3,65_____zwycięstwo Jagielloni Białystok: 5,25

Typujemy rezultaty pierwszej kolejki polskiej Lotto Ekstraklasy razem wspólnie z Totolotkiem S.A.! Nasza pełna oferta kursowa na wszystkie mecze weekendu czeka już na Państwa w tym miejscu!

Komentarzy (22)

  1. Dariusz

    Wisła – Pogoń typ powyżej 2,5 kurs 2,00

    Obydwie drużyny mają ciekawych zawodników. Moim zdaniem powinniśmy być świadkami interesującego widowiska, w którym padną przynajmniej 3 bramki.

  2. darek

    Wisła Kraków – Pogoń Szczecin-Różnica bramkowa typ: gosp. 1- 3.55

    Wisła moim cichym faworytem.Pogoń w zeszłym roku przeważnie remisowała.Wisłą na starcie wygra mecz róznicą 1 bramki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *