Typujemy sobotnie mecze I Ligi

Pierwsza kolejka polskiej I Ligi nabiera rozpędu. Po piątkowej inauguracji, w sobotni wieczór czeka nas spora ilość spotkań piłkarskich. Każde z nich można oczywiście typować w Totolotku już teraz. Komu więc z kim przyjedzie się wtedy zmierzyć, i co na temat każdego z tych starć będą nam mieli do powiedzenia eksperci Totolotka? O tym wszystkim będziecie mogli przeczytać już teraz w naszej bukmacherskiej zapowiedzi! Zapraszamy!

Cztery spotkania zostaną rozegrane o godzinie 18:00, jedno o 19:00. Poniżej prezentujemy Wam je wszystkie, wraz z wartościami liczbowymi kursów na poszczególne możliwe rozstrzygnięcia, jakie można znaleźć w naszym serwisie. W sobotnich meczach Pierwszej Ligi zmierzą się więc ze sobą:

Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała (godzina 18:00)

zwycięstwo Olimpii Grudziądz: 2,30_remis: 3,05_zwycięstwo Podbeskidzia Bielsko-Biała: 3,05

Znicz Pruszków – Bytovia Bytów (18:00)

zwycięstwo Znicza Pruszków: 2,55______remis: 3,05______zwycięstwo Bytovii Bytów: 2,70

Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów (18:00)

zwycięstwo Stomilu Olsztyn: 2,50____remis: 3,10____zwycięstwo Chrobrego Głogów: 2,75

GKS Katowice – Wigry Suwałki (18:00)

zwycięstwo GKS-u Katowice: 1,75_____remis: 3,35_____zwycięstwo Wigier Suwałki: 4,45

Wisła Puławy – MKS Kluczbork (19:00)

zwycięstwo Wisły Puławy: 2,25_______remis: 3,05_______zwycięstwo MKS Kluczbork: 3,10

Wisła Puławy jest faworytem serwisów bukmacherskich do zwycięstwa w meczu z MKS Kluczbork, ale nie zapominajmy, że Puławianie to beniaminek I Ligi. Beniaminkiem jest też Znicz Pruszków, chociaż akurat on zdaniem bukmacherów będzie miał mniejsze szanse na wygraną z Bytovią Bytów, mimo że również gra na własnym boisku. Natomiast Podbeskidzie Bielsko-Biała to oczywiście spadkowicz z Ekstraklasy. Chce jednak szybko powrócić w jej szeregi. A jeśli tak, trzeba punktować już od pierwszych kolejek, gdyż potem będzie to coraz trudniejsze. Górale zmierza się więc na wyjeździe z Olimpią Grudziądz. Nie są faworytami, ale przecież będzie się wymagało od nich zwycięstwa. Swoje pierwsze punkty będzie chciał też zdobyć Stomil Olszyn, i Chrobry Głogów. Komu z nich się to uda? No chyba, że obywa zespoły zagrają zachowawczo, i czeka na solidarny remis? Taki nie ma raczej prawa paść w meczu GKS-u Katowice z Wigrami Suwałki. Raczej, gdyż dla Gieksy liczy się tylko zwycięstwo, ale wiadomo, że to bardzo chimeryczny zespół, który nader często lubi rozczarować swych fanów kiepskimi występami.

Zapraszamy Was do typowania I Ligi wspólnie z Totolotkiem! Kliknij tutaj, i sprawdź naszą atrakcyjną ofertę na wszystkie mecze pierwszej kolejki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *