Typujemy niedzielne spotkania Ligi Światowej!

W niedzielne późne popołudnie i wieczór zostaną rozegrane półfinały siatkarskiej Ligi Światowej. Jak prezentują się one, jeśli chodzi o kontekst zakładów bukmacherskich?

W pierwszym z nich zmierzą się więc ze sobą Włochy z Francją. Zdaniem serwisów bukmacherskich, faworytem do zwycięstwa  w tym pojedynku jest reprezentacja Francji. Czy potwierdzi się to na boisku, i waleczni Francuzi pokonają Italię, i znajdą się w finale Ligi Światowej? Przypomnijmy, że w grupie Final Six Trójkolorowi byli zmuszeni do rozegrania dwóch tie-breaków, teoretycznie są więc nieco bardziej zmęczeni od swojego dzisiejszego rywala. Czy będzie to widać na parkiecie? Może więc to Włosi wykorzystają szansę, i to oni zagrają w finale tegorocznej Ligi Światowej? Będziemy mieli okazję przekonać się o tym już niebawem! Początek spotkania: Włochy – Francja, o godzinie 17:30. Pojedynek ten będzie transmitowany w Polsacie Sport.

zwycięstwo Włochów: 2,45_________________________________zwycięstwo Francji: 1,40

Również w Polsacie Sport będziemy mieli okazję zobaczyć spotkanie Serbii z Brazylią. Jego początek zaplanowano z kolei na godzinę 20:30. Tutaj też teoretycznie powinno być wszystko jasne. Serbowie przystępowali do rywalizacji w Final Six Ligi Światowej na największej świeżości, ale mimo to, miano faworytów w ich starciu z Brazylią należy się właśnie Canarinhos. Jak widać- świeżość to nie wszystko. Liczy się jeszcze wola walki, a przede wszystkim umiejętności, a tych gościom dzisiejszego spotkania z całą pewnością nie brakuje. Czy reprezentacja z Ameryki Południowej wykorzysta szansę, i zagra w finale? A może będziemy świadkami niespodzianki, i do finału zdołają awansować nieobliczalni Serbowie?

zwycięstwo Serbii: 3,35____________________________________zwycięstwo Brazylii: 1,22

Końcowe rozstrzygnięcia siatkarskiej Ligi Światowej można już typować w Totolotku w tym miejscu! Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *